Jump to content

Modyfikacja sygnału dźwiękowego


FanSub
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z Koleżeństwa do fabrycznego sygnału jednotonowego dołożył drugi klakson,  niskotonowy ? Rzadko trąbię, ale po pierwszym użyciu pełna konsternacja, co to jest  - trabant  czy maluch ? Trochę śmiesznie i strasznie jak na samochód ca za 100 tys.. Oczywiście przez tę ewentualną modyfikację nie chcę stracić gwarancji. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

FanSub znalazłeś jakieś rozwiązanie? Ja dziś znalazłem się w awaryjnej sytuacji i pierwszy raz użyłem klaksonu w nowym OBK. Masz rację - było straszenie i śmiesznie. Strasznie przede wszystkim dlatego, że kierowca ciężarówki, za którym stałem postanowił nagle pojechać do tyłu. Nie widział mnie i co gorsza nieusłyszał mojego "klaksonu". Uratowała mnie ewakuacja na wstecznym.

Może by tak zapodać Hella Supertone? Albo zrobić przeszczep z innego auta. Forek SG miał piękny dwutonowy klakson. Skoda mojej małżowiny też ma konkretny dwutonowy klakson. Muszę popatrzeć, może zrobię potajemnie podmianę :)

Edited by spawalniczy
Link to comment
Share on other sites

Spawalniczy, jeszcze nie, ale w lipcu jadę na przegląd i rzucam temat serwisowi. Oczywiście o wyniku działań poinformuję. A Twój nowy Outback to super auto, gratuluję serdecznie, natomiast brak klaksonu dwutonowego w takim aucie, to... przestępstwo kwalifikowane :(.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...