Skocz do zawartości

Pompa sprzęgła WRX.


koziolek

Rekomendowane odpowiedzi

Ori podłączenie pompy sprzęgła to jakaś kupa przewodów.Zmojej pompy wychodzą dwa przewody,spełniają jakąś rolę?

Chciałbym podłączyć pompę bezpośrednio do siłownika jednym przewodem w oplocie HEL.

Ktoś coś takiego robił?efekty uboczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak robisz przekładkę to musisz byc kumaty jeden kabel to leci jak masz odpowietrznik na wysprzegliku na skrzyni dwa kable jak wysprzeglik mie ma odpowietrzania i dlatego leci drugi do pompy i odpowietrzasz przy papie nie jak na jednym na skrzyni załapałeś hahahha. Nic trudnego zadna filozofia tylko fantazji trzeba miec kupiles auto anglika

Edytowane przez dareckiislandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kumam nie w tym sęk.czytałem że lepiej się czuje co się dzieje ze sprzęgłem ale ciężko chodzi pedał na przewodzie w stalowym oplocie.

Heble działają zdecydowanie lepiej na przewodach w oplocie to może sprawdzić też i sprzęgło.myślałem że ktoś już coś takiego robił i podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cheble moze tak poszukaj kogos kto ma zestaw do zrabiania przewodów hamulcowych zamien gumowy ze sprzegla i zobaczysz różnice ale to na sprawdzenie tylko bo skrzynia pracuje i przewody na sztywno to nie za bardzo jak tam będą siedziały. A czemu ma ciężko chodzić.

Edytowane przez dareckiislandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw do przewodów mam i mogę to sprawdzić ale zanim to zrobię zapytam bo to nic nie kosztuje. Przewód gumowy i tak idzie won bo jest stary więc pewnie zastosuję taki w oplocie cena podobna,zastanawia mnie tylko długość tych przewodów które są na tej fotce co wkleiłeś?po cholerę ich tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam plan i tak napisałem w pierwszym poście, przewód w oplocie prosto z pompy do słownika oczywiście w kolorze nadwozia

Jak sobie chcesz. To na cheble trzeba by bylo ze 20m przewodow w oplocie po co wymieniac alu czy staalowy czy miedziany kabelek na kabelek w oplocie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna rada Wuju.

To jak robisz przekładkę to musisz byc kumaty jeden kabel to leci jak masz odpowietrznik na wysprzegliku na skrzyni dwa kable jak wysprzeglik mie ma odpowietrzania i dlatego leci drugi do pompy i odpowietrzasz przy papie nie jak na jednym na skrzyni załapałeś hahahha. Nic trudnego zadna filozofia tylko fantazji trzeba miec kupiles auto anglika

To jeszcze mi wytłumacz jeżeli według Ciebie są wysprzęgliki bez odpowietrzników jakim cudownym sposobem powietrze w przewodzie gumowym i wysprzęgliku zostaje zamienione na płyn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...