Skocz do zawartości

Outback zostanie ciężarówką.


RafalW

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

To ja. Tak to jest jak sie ma kobiete za pilota i sie rozmawia w czasie kiedy pokazuja trase. Na pierwszym przejezdzie skrecilem troche za wczesnie i jak sie zorientowalem to chcialem wrocic na trase na przelaj. Impreza jednak nie jezdzi w sniegu wyzszym niz progi. Teraz mam nauczke i wiem ze trzeba uwazac na lekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie raczej nie wybieram bo raz ze daleko, dwa ze przydaly by sie kolce a przynajmniej zimowki a trzy to na zamarznietym jeziorze bym raczej nie jezdzil.quote]

A co masz przeciw jeżdżeniu po jeziorze?

Jak się nie robi głupot to jest w zupełności bezpieczne (tak jak ze wszystkim). I bez zimówek też się da jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez za daleko. W niedziele jest powtorka z ostatniej imprezy w tym samym miejscu. Teraz chyba bedzie wiecej sniegu. Pogadam z kumplami i jesli jada to ja tez sie wybiore. Mam nadzieje ze ten klub nie bedzie robil wszystkich imprez na tej samej trasie, trzeci raz juz tam nie pojade.

http://www.autoklubpolskichicago.org/0imprezy.htm

info jest troche nizej na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal, generalnie nie mam zaufania do zamarznietych powierzchni, na sniegu na RE92 sie za bardzo nie da jezdzic a co dopiero po lodzie. Poslizgi niekontrolowane mozna porobic ale na czas i po wyznaczonej trasie sie nie da.

Kuba: Drugi raz juz tam nie jade. Glowny powod, nie mam zimowek a bez tego czasu dobrego sie nie da wykrecic. Poza tym jest w paru miejscach za wasko zeyby bez zimowek sie poslizgac i nie ma takiej frajdy. Raz na razie mi wystarczy. Na pewno bedzie mniej ludzi bo paru narzekalo ze za duzo dziur. Gdzie mieszkasz to sie moze zgadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam RE92 i nie bylo az tak tragicznie jak sie spodziewalem. Jestem nawet zadowolony z czasu mojego ostatniego przejazdu i moglbym go nawet poprawic przez lepsze pokonywanie nawrotow. Ogolnie to byl moj pierwszy udzial w takiej imprezie i pierwsze doswiadczenia na sniegu (wiadomo ze w Chicago snieg nie ma szans doleciec do asfaltu).

Tym razem powinno byc wiecej sniegu, jesli moi znajomi tam jada to tez sie wybiore. Mieszkam w Elmwood Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...