Skocz do zawartości

Kamera cofania dedykowana Lanos 08


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Swego czasu zgłębiałem temat i generalnie najbardziej polecanymi do GH / GR są kamery Kenwood. W dwóch punktach Car Audio do których dzwoniłem tylko takie mi oferowali razem z montażem - co do innych (tańszych) twierdzili, że raz działają a raz nie więc nie chcą się bawić w nic innego. Na http://www.iwsti.com/forums/gr-ice-security/220462-oem-navigation-backup-camera-faq.html jest też wątek poświęcony kamerom i również tam najczęściej skazują na Kenwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link przydatny, również dziękuję. Ale montaż na obrazku jak dla mnie mocno partyzancki - zwłaszcza w tych kolorach - czarny, mocno wystający uchwyt na srebrnym tle.

 

W porównaniu z fabrycznymi kamerkami w innych autach trochę jak prowizorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 stronie jest zdjęcie jakiś koleś zamontował wynalazek o nazwie Boyo vtb123hd i twierdzi, ze mu działa. A na pewno lepiej wygląda :-) Tego Kenwooda myślę też można zamontować w znacznie lepszy sposób (bez tej nóżki).

 

P.S. Ja osobiście zdecydowałem się na chińczyka, przy czym nie zamierzam go podłączać do fabrycznej nawigacji.

Edytowane przez pb2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dlatego ja w poszukiwaniu "symetrii doskonałej" zamontowałem dwie identyczne kamery, jedna jako kamera cofania druga do rejestratora jazdy. Co prawda jeszcze nie podłączyłem, więc na razie to bardziej atrapy niż kamery ale dwie zgrabne kamerki wyglądają naprawdę znacznie lepiej niż jedna gdzieś tam z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dlatego ja w poszukiwaniu "symetrii doskonałej" zamontowałem dwie identyczne kamery, jedna jako kamera cofania druga do rejestratora jazdy. Co prawda jeszcze nie podłączyłem, więc na razie to bardziej atrapy niż kamery ale dwie zgrabne kamerki wyglądają naprawdę znacznie lepiej niż jedna gdzieś tam z boku.

 

Pan pokaże jak to zamontowane? :) Rozumiem, że również docelowo będą dwie kamery DVR czyli jedna rejestrująca z przodu druga z tyłu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...