Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi


Gadałem z nim przed chwila na FB

Pytam sie modów w jego imieniu: ile ostrzeżeń ma i na ile nie ma dostępu do forum??


Spokojnie, Stach jest jak Lassie, zawsze wraca  :)

no spoko, ale ciągle za coś dostaje.


mnie na szczeście zostało kilka dni i pasek znika, ale już nie wchodze w szranki z przekopconymi ;)

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca wiem o co chodzi, pewnie Stachu coś tam pojechał :)

Tylko zastanawiam się, czy 30 dni to są odpowiednie kary... Przecież on nic nikomu nie zrobił. A w takim czasie można nie tylko się stęsknić za Forum, ale i od niego odzwyczaić. Pytanie, czy o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca wiem o co chodzi, pewnie Stachu coś tam pojechał :)

Tylko zastanawiam się, czy 30 dni to są odpowiednie kary... Przecież on nic nikomu nie zrobił. A w takim czasie można nie tylko się stęsknić za Forum, ale i od niego odzwyczaić. Pytanie, czy o to chodzi?

dilował koką, herą i amfą to go uziemili :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się upoważniona, żeby się zwierzać z warunków umowy, jaką Stach z nami zawarł. Dostał tyle, na ile się umówił. 30 dni. Za złamanie warunków umowy. Kolejnej zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się upoważniona, żeby się zwierzać z warunków umowy, jaką Stach z nami zawarł. Dostał tyle, na ile się umówił. 30 dni. Za złamanie warunków umowy. Kolejnej zresztą.

ee , za zerwanie umowy powinno być ostrzeżenie wzrokowe, upomnienie na piśmie, oraz perswazja ustna aż do nagany włącznie ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:evil::mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie część moderatorni ma zdecydowanie inne poglądy polityczne od @stacha i się się z tym nie kryje. Poszli w ślady TV reżimowej i tak jak tam, tu na Forum można mówić o aktualnej sytuacji w kraju tylko dobrze, albo wcale. :(  Ja jak patrzę na swoją świnkę na Forku, coraz częściej myślę o jej ściągnięciu, bo mnie mdli na samą myśl o tych durnych gierkach, animozjach, uprzedzeniach panujących na TF ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Według mnie część moderatorni ma zdecydowanie inne poglądy polityczne od @stacha
To nie ulega najmniejszej wątpliwości.

 

i się się z tym nie kryje
Bo z jakiego niby powodu?

 

Poszli w ślady TV reżimowej
Przypuszczam, że wątpię.

 

tu na Forum można mówić o aktualnej sytuacji w kraju
 Można. W jednym wątku można mówić o polityce akceptując zasady dla tego wątku ustalone. Tu mała uwaga, pisanie: "Iksiński to dziedzicznie obciążony kretyn, a ci co na niego głosowali są półanalfabetami przynoszącymi wstyd przed światem i cywilizowaną Europą" nie jest akceptowalne ani w komentarzach o sytuacji aktualnej, i co więcej jest "mało polityczne" w rozmowach o polityce.

 

mdli na samą myśl o tych durnych gierkach, animozjach, uprzedzeniach panujących na TF ostatnimi czasy.
najlepszą metodą jest zaniechanie tych gierek.

 

coraz częściej myślę o jej ściągnięciu
Zdjęcie świnki nic tu nie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasdraz Tylko że dla części moderatorów większość postów @stacha ma podtekst polityczny np. wątek o WOŚP.

stach to recydywa i powinien sie pilnowac, a swiadomie pogrywa z modami, zreszta jak wspomniala teraz Aga i wczesniej chojny to na cos tam sie umawiaja i najwidoczniej stach nie dotrzymuje slowa.

malo mnie to obchodzi ale nie robcie z niego meczennika

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasdraz Tylko że dla części moderatorów większość postów @stacha ma podtekst polityczny np. wątek o WOŚP.

Stachu zasady zna, przy każdym świadomym łamaniu tych zasad sam pisze cos w stylu: " trudno niech mnie zbanują, ale muszę wkleić linka". To skoro MUSI łamać te zasady, to moderatorzy muszą go nagradzać, proste jak budowa cepa.

Edytowane przez Premo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasdraz Tylko że dla części moderatorów większość postów @stacha ma podtekst polityczny np. wątek o WOŚP.

A nie ma? Sorry ale każdy u Stachu widzi, że on co chwila chce wmawiać wszystkim na forum, że jedyną prawdą jest prawda głoszona przez niego. Wielu mu już mówiło, że ich to męczy i żeby sobie darował ale on jest głuchy na te wołania. Polityki jest wszędzie pełno na około i na prawdę forum jest lepsze bez niej. A jak ktoś przez tyle czasu nie potrafi tego zrozumieć i się dostosować to widać, że on ma problem a nie inni.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@lukasdraz Tylko że dla części moderatorów większość postów @stacha ma podtekst polityczny np. wątek o WOŚP.

stach to recydywa i powinien sie pilnowac, a swiadomie pogrywa z modami, zreszta jak teraz Aga i wczesniej chojny na cos tam sie umawiaja i najwidoczniej stach nie dotrzymuje slowa.

malo mnie to obchodzi ale nie robcie z niego meczennika

Ja nie robię z niego męczennika, bo to jest jego wybór czy jest na TF czy nie. Przypadek @stacha daje tylko obraz ze tu nie ma równych zasada dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Ja nie robię z niego męczennika, bo to jest jego wybór czy jest na TF czy nie. Przypadek @stacha daje tylko obraz ze tu nie ma równych zasada dla wszystkich.

Jak dla mnie to jest doskonały przykład, że zasady są równe dla wszystkich, nawet dla kogoś kogo zbanowanie moze spowodowac bunt jak widzimy w tym wątku :)

Ale zasady są zasady ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardziej zastanawiam, czy te kary są po prostu adekwatne. Za jakieś wklejenie linka dawać 30 dni? Pewnie skończy się to (teraz albo później) brakiem powrotu na Forum i nie będzie on pierwszy, ani ostatni. Chodzi mi tylko o to, że padają już teksty o zdejmowaniu świniaków z lusterek itd., a chyba powinniśmy się tutaj bardziej trzymać razem, niż dzielić i wyrzucać, szczególnie za pierdoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...