Jump to content

Lotka


Hiszpanu
 Share

Recommended Posts

Przyszła dzisiaj do mnie lotka, mam kilka pytań co do jej montażu. Na tylnej szybie mam gumowe obramowanie szyby. (http://www.bikepics.com/pics/2015/03/13/bikepics-2730338-full.jpg/ , http://www.bikepics.com/pics/2015/03/13/bikepics-2730339-full.jpg ) Wydaje mi się że trzyma się to na kleju, nie za bardzo wiem co znajdę pod tą gumą. Mocowania na lotce mam takie http://www.bikepics.com/pictures/2730342/ , http://www.bikepics.com/pictures/2730341/ , http://www.bikepics.com/pictures/2730340/ , czy pod tą gumą znajdę mocowania na tą lotkę? Jest ona z gf8. Czy tą gumę wystarczy przyciąć na wymiar tej lotki i przymocować ją na kleju do szyb a nie bawić się z mocowaniami? Jest jeszcze taka opcja że do 3 tygodni będę miał wizytę u blacharza/lakiernika czy może jemu to zostawić? Mniej więcej tak to wygląda po przymiarce bez jakiegokolwiek mocowania http://www.bikepics.com/pics/2015/03/13/bikepics-2730337-full.jpg

Edited by Hiszpanu
Link to comment
Share on other sites

To już wiem o jakie mocowania chodziło sprzedawcy, myślałem że pod tą gumą znajdę jakieś miejsce na zainstalowanie szpilek do tej lotki, wychodzi na to że tej gumy nie ma co ruszać, a takie mocowania gdzieś kupię używane/nowe? I do czego się je mocuje, na kleju do szyby? Oczywiście używane wiem gdzie, ale nowe takie kupię?

Edited by Hiszpanu
Link to comment
Share on other sites

Niby można, moja i tak ma org. lakier i trochę się różni od pozostałych części samochodu bo autko było malowane po obcierkach ale jak już kupiłem tą lotkę to spróbuję by ten blacharz mi to pomalował w kolor auta i zamontował na kleju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...