Skocz do zawartości

Felgi do GT na zacisk 4-tłoczkowy?


FerensRm

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo, nie ma sprawy.

Kolego, prosiłem o rzeczowe podpowiedzi.

Nie chcesz pomóc, nie odpowiadaj.

Co swoim postem wniosłeś do tematu?

@@FerensRm podaj dane felg,rozmiar,ET.

Na podstawie zdjęć,to można się tylko wróżb doczekać.Nawet z rozmiarami i ET będą to jedynie tylko przypuszczenia,no chyba,że akurat ktoś takich felg używa i ma odpowiedni zacisk hamulca. ;)

Problem w tym, że oferta sprzedaży jest dość lakoniczna. Sprzedawca jest mało zorientowany. Napisał, że były założone na Imprezie GT, mają 16". To wszystko. Ani rocznik pojazdu, ani też inne kwestie nie są mu znane.

Gdyby podał mi ET i szerokość, z pewnością nie zadawałbym takich "infantylnych" pytań, bo wiem jaki rozmiar musi być dla zacisku czterotłoczkowego w GT...

Oczekiwałem, że może ktoś z Forumowiczów na podstawie zdjęcia, chociaż w "przybliżeniu" coś podpowie.

Mimo wszystko, dzięki za chęci ;)

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokój. Pytanie brzmiało, czy felgi wejdą pod zacisk. To na pewno nie jest możliwe, więc punkcik dla AMI.

 

Jeśli chciałeś dowiedzieć się, czy felgi wejdą NA zacisk, to na podstawie zdjęcia można tylko zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokój. Pytanie brzmiało, czy felgi wejdą pod zacisk. To na pewno nie jest możliwe, więc punkcik dla AMI.

 

TZD - nie chodzi o punkty :) Chodzi jak zwykle o minimum dbalosci o to, co sie pisze, o to, o co sie pyta.

Chyba, ze komus wszystko jedno, czy zaklada spodnie na majty, czy na odwrot. :)

 

Powinny wejsc, opierajac sie na zdjeciach z tej aukcji - a to, tak na moje skromne oko, takie same felgi.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Subaru-Impreza-Wrx-Sti-Alloy-Wheels-With-Winter-Tyres-16-/151585071979?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item234b2ca36b

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co swoim postem wniosłeś do tematu?

 

Odpowiedź na Twoje pytanie.

 

:facepalm:

Panowie, spokój. Pytanie brzmiało, czy felgi wejdą pod zacisk. To na pewno nie jest możliwe, więc punkcik dla AMI.

 

Jeśli chciałeś dowiedzieć się, czy felgi wejdą NA zacisk, to na podstawie zdjęcia można tylko zgadywać.

Koledzy!

W życiu codziennym, wielokrotnie posługujemy się językiem tzw. potocznym.

Zadając pytanie w tej formie, uważam je za zrozumiałe dla każdego.

Nie bądźmy takimi purystami językowymi.

Skoro zrozumiałem sens pytania, to odpowiadam...

Jeżeli forma zacznie przerastać treść, to po co w ogóle pisać...

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu codziennym, wielokrotnie posługujemy się językiem tzw. potocznym.

potoczny nie oznacza z błędami logicznymi, gramatycznymi, ortograficznymi czy interpunkcyjnymi.

 

ponadto warto w tytule wątku podać, o co właściwie chodzi... co właśnie poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...