Skocz do zawartości

różnice wersji imprezy 2.0RA i 2.0RS (MY07)


Agrus

Rekomendowane odpowiedzi

ukiman dzieki za info dla mnie B-B jest prawie pod bokiem, ale jeśli sa takie tam takie warunki, to zawsze należy podjechać :grin:

Szkoda że to PZU - mam kiepskie doświadczenie z tymi bandytami :evil:

Od kilku lat mamy auta ubezpieczone w Allianz i bez problemów, składki niby wyższe, ale oni maja liberalne warunki i wypłacają kasę, nie to co pizetju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5qra, właśnie nie rozumiem polityki dealerów. W Fordzie też miałem auto ubezpieczone w Allianz - miałem jedną szkodę (Żuk mi się otarł o bagażnik przy cofaniu) i wszystko poszło "cacy".

 

Problem dostępu do ubezpieczeń jest dużym problemem.

Emil Frey niestety nie ma dobrych warunków (przynajmniej jak kupowałem w Bielsku, to był cały 1% więcej i bez gwarancji stawki przez 3 lata!).

Sądzę, że powinni nad tym popracować.

 

Daj znać czego się dowiedziałeś - jestem ciekaw czy coś się w tym temacie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma pakietowego ubezpieczenia? Zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego i modelu samochodu. Często pakiety przy max. zniżkach to jakieś 5,5 % wartości auta.

 

Przed kupnem swojego Legacy (rok prod. 2004, kupiony m-c temu) pytałem Subarytę o pakiety. Otrzymałem informację, że do Subaru pakietów niet.

 

To jak to jest :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwa juz doszły do wniosku, że do pakietów dopłacają, jak PZU zaczęło się z nich wycofywać to za nimi poszła cała reszta. Pewnie niedługo już tego wcale nie będzie. W tym roku do żadnego kupionego auta nawet nie proponowano mi pakietu ( były to fiaty i renówki), co wiecej PZU nie przedłużyło mi żadnego pakietu na auta 2 i 3 letnie nie mówiąc już o starszych, to samo Alianz. Jedyny pakiet jaki mi pozostał to na Legacy w PZU ale tam mam umowę o stałej składce na 3 lata. A jeszcze w zeszłym roku miałem w firmie wszystkie auta do 5 lat ubezpieczone w pakietach. Nie muszę chyba dodawać, że płacę znacznie wiecej za każdą polisę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, Renault akurat bardzo mocne jest związane z Allianzem, ojciec ma od 2003 roku "pakietówkę dealerską", ostatni raz ubezpieczał w marcu/kwietniu tego roku - pakiet właśnie z Allianz'a.

 

Jeśli firmy faktycznie wycofują się z pakietów to pewnie sprzedaż znowu się zmniejszy, bo ludzi nie będzie stać na ubezpieczenie (szczególnie jeśli miłościwie panujący nam rząd zacznie jeszcze w tym maczać swoje łapska :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik pakiety dealerskie są zazwyczaj do fabrycznie nowych aut, a potem są coraz bardziej zbliżone do oferty publicznej, ale i tak ZAWSZE jest lepiej niż na wolnym rynku.

Mówię na podstawie doświadczeń z Allianz i Renault.

 

Honda ma pakiety do 6 roku eksploatacji. W Allianz i Hestii. Za Civica płaciłem ~5,5% (ze zniżkami). Bez żadnych zniżek to 6,1%.

 

http://www.hondaplaza.pl/?nodeid=185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik pakiety dealerskie są zazwyczaj do fabrycznie nowych aut, a potem są coraz bardziej zbliżone do oferty publicznej, ale i tak ZAWSZE jest lepiej niż na wolnym rynku.

Mówię na podstawie doświadczeń z Allianz i Renault.

 

Honda ma pakiety do 6 roku eksploatacji. W Allianz i Hestii. Za Civica płaciłem ~5,5% (ze zniżkami). Bez żadnych zniżek to 6,1%.

 

http://www.hondaplaza.pl/?nodeid=185

 

Toś przepłacil.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4% z małą górką w pizetju za nowego forysia 2 miechy wstecz.......

Istotny jest kod Twojej mieściny; im bardziej szkodowa (czytaj kradzieżowa), tym gorzej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ale to była Honda, a nie Subaru

Masz tego Forka w leasingu? To by wiele tłumaczyło...

Pisałem nieco wyżej, że u dealera Subaru powiedziano mi że na Subaru NIE MA pakietów... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze napisaleś! Hondę mam ubezpieczoną w EFL-u i żałuję, ponieważ nie sprawdziłem, że pizetju jest tańsze; w poprzednich latach tak było.

Na Subaraka EFL (oni kupują hurtowo w pizetju) dał stawkę o okolo 0,7% wyżej niż pizetju w miejscowości, gdzie mieszkam.

Podkreślam! Istotne jest Twoje miejsce zamieszkania. Jak chcesz więcej wiedzieć wyślij swój telefon na PW, to Ci w miare możliwości pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...