Jump to content

Wymiana przewodów dolotowych na silikonowe


sc00by

Recommended Posts

Witan

Zamierzam wymienić przewody gumowe w dolinie, ponieważ stare są miejscami bardzo sparciale i nie mają swojej elastyczności. Chce również zmienić główna rurę dolotowa. W związku z tym czy ktoś używał jakiś silikonowych rur z Chin oraz produktów "markowych" i może dać porównanie? Ja osobiście czytałem artykuł na amerykańskim forum ze te firmowe np Mihimoto nie różnią się konstrukcyjnie od lepszych Chińczyków, jedyne to logo bo te i tamte są produkowane w Chinach (pewnie może w tej samej fabryce :) ) pod względem materiału i technicznym są praktycznie takie same i połowę tańsze... Może ktoś wie coś w tym temacie i może się podzielić doświadczeniem?

 

Pozdrawiam

Edited by sc00by
Link to comment
Share on other sites

czy ktoś używał jakiś silikonowych rur z Chin oraz produktów "markowych" 

Używałem takich "chińskich silikonów" ale nie "dedykowanych do konkretnego auta" typu wygięty konkretny kształt plus trójniki i długość itd, tylko po prostu silikonowa rura na metry, silikonowe kolanka na sztuki itp. I nie dało się do ich jakości przyczepić, nie wiem jak będzie np z benzyno-odpornością długoterminową, z pracą w skrajnych temperaturach (i żywotnością w związku z tym), ale w moich zastosowaniach - były ok i były tanie. 

 

No ale jak za komplet rurek dedykowanych wygiętych i przyciętych do subaru chińczyk chce +/- 65$ razem z przesyłką - to chyba nie dramat by kupić pomacać, w ostateczności odłożyć na półkę... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...