Jump to content

Dzienne 30% długich w Legacy 2009

autopaga
 Share

Recommended Posts

Kolega powiedział mi o patencie na światła dzienne z 30% długich. Znalazłem taki diwajs:

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-z-automatem-mocnym-i4922611515.html

Montował ktoś u siebie coś podobnego? Jest napisane że nie można stosować przy ksenonach, ale chodzi o ksenon mijania czy drogowe?

Kolega powiedział mi o patencie na światła dzienne z 30% długich. Znalazłem taki diwajs:

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-z-automatem-mocnym-i4922611515.html

Montował ktoś u siebie coś podobnego? Jest napisane że nie można stosować przy ksenonach, ale chodzi o ksenon mijania czy drogowe?

Witaj,

Myślę, że w tym temacie wszystkiego się dowiesz ;)

P.S. Jak tam sytuacja z Twoimi planami co do modyfikacji w której bardzo Ci kibicuje 

O dzięki nie trafiłem na ten wątek przez szukajkę.

Jak mi się skrzynia wysypie to plan aktualny albo jak trafię zestawik ze spec B w dobrej cenie. Obecnie grzebie intensywnie przy mx-5 bo trzeba przyszykować na wiosnę.

Ją mam coś takiego ale w 2006 dość zabawy z montażem bo światła są sterowane masa więc potrzebne są dodatkowe przekaźniki ale ogólnie jestem zadowolony

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Ją mam coś takiego ale w 2006 dość zabawy z montażem bo światła są sterowane masa więc potrzebne są dodatkowe przekaźniki ale ogólnie jestem zadowolony

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Czy posiadasz biksenony?

Nie zwykle lampy przy ksenonowych lampach raczej to nie zadziała nie da się ich wysterować jak zwykła żarówkę tutaj zostają tylko światła Led

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

ew światła przeciw mgłowe ;)

Nie zwykle lampy przy ksenonowych lampach raczej to nie zadziała nie da się ich wysterować jak zwykła żarówkę tutaj zostają tylko światła Led

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

da się ale jest więcej dłubania :)