Skocz do zawartości

Pretensje kolegi mirczynskiego


guma

Rekomendowane odpowiedzi

nie pomylilo mi sie raczej tobie bo jesli komora dla ciebie jak autko to kobieta jak co? drzewo pisze to dlatego bo dostalem za podobne pisanie tylko innej marki samochodu ostrzezenie to na tyle pozdrawiam

 

ke :?: :?: :?:

 

proponowalbym zaczac uzywac znakow przestankowych, albo nauczyc sie pisac i czytac to co sie napisalo, ze zrozumieniem - piec minut rozkminialem o co w tej wypowiedzi chodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal nie rozumiem co kolega mirczynski chcial powiedziec.alemoze byl pijany bo straszny belkot.

 

Verciu, w porownaniu do niego Twoje posty to wyklad doc Miodka :mrgreen:

 

 

Ten Facet Pan Mirczyński ma chyba poczucie humoru ale chyba był na dużym Kacu

adamusmax Szefie pamiętasz o Plejadach dla mnie

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ KOLOEGO JESZCZE RAZ ...WNO MNIE TO OBCHODZI KTO USTALA REGULY FAKT JEST JEDEN TO JEST FORUM SUBARU A NIE ZASMIECANIE FORUM CHCESZ NIE MA SPRAWY TAK CI TU NAWALE Z ALLEGRO ZE SIE POGUBISZ TROSZKE GDZIE JEST CO? I NIE INTERESUJE MNIE ZE JEDEN TO KOLEGA DRUGIEGO JAKI JEST REGULAMIN TWOJEGO FORUM MOZNA JE ZASMIECAC CZY NIE JAK TAK NAPISZ MI TO WPROST WTEDY NIE BEDZIESZ MIAL JUZ PROBLEMU OK POZDRAWIAM TO TYLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mirczyński. Przeczytaj jest napisane pod Kupię/Sprzedam

"Na tym Forum prosimy umieszczać wyłącznie oferty prywatne! Umieszczane reklamy działalności gospodarczej będą usuwane. Ponadto niedopuszczalne jest oferowanie tuningu i innych przeróbek. Subaru Import Polska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść jak i wartość merytoryczną ofert oraz za jakość oferowanych przez użytkowników części i podzespołów."

Ja naruszenia reguł tu obowiązujących nie widzę! Natomiast rzuca mi się w oczy Twój problem z klawiaturą, w której zawiesił się CAPS LOCK i nie działają znaki interpunkcyjne!!!Strasznie w ten sposób zaśmiecasz Forum Subaru ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooo mam problem bo forum to forum nie jestem na tylko tym forum ale na wielu innych a to jest bardzo dziwne w porownaniu co do innych mam na mysli troszke nieposegregowane takie fajne autka no i telefony tez kupic mozna jako podzespoly lub czesci subaru

 

A byłeś już dzisiaj na tych innych forach... Może warto zajrzeć... :wink: :mrgreen: ochłonąć i wrócić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede chcial sprzedac drewniaki przywiezione z holandii to tez nie bedzie problemu :mrgreen:

 

a zasada jest taka, ze dopoki mod nie stwierdzi naruszenia zasad to ani ja, ani Ty nie mamy prawa sie tego czepiac, ja wrzucilem tu aparat foto a to tez nei jest czesc motoryzacyjna i to tez bylo okey

 

jest kilka zasad na tym forum

 

1) Mod ma zawsze racje i sie nie myli

2) jezeli Mod nie ma racji albo sie myli patrz punkt pierwszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelu Mirczyński, jesteście tu gościem. A jak gość przychodzi, to nie narzeka od progu, że gospodarze mają źle umeblowany salon, nie ubliża głowie rodziny ... tylko albo akceptuje wystrój i atmosferę, albo się szybko żegna i wychodzi.

 

Przynajmniej gość dobrze wychowany i rozsądny.

 

Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolego slodki interesuje mnie dzialanie forum a nie to czy on ma racje czy nie bo sie kolegujecie zasada jest jedna forum subaru nie audi czy citroen a juz tym bardziej telefony czy moze pralki automatyczne

kolego M. nie znam forum ałdi ani cytryny, ale zapewniam Cię, że gdyby to forum wyglądało tak jak byś chciał, to pies z kulawą nogą by tu nie zajrzał, bo nikt nie lubi drętwoty. daj se na luz, zażyj jakieś proszki, czy co tam Ci pomaga.

polecam laxigen, znakomicie rozluźnia :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...