Jump to content

Wyprzedaż rocznika 2014

Zbych
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie kiedy będą znane i co ważniejsze przekazane Dealerom wysokości upustów aut z rocznika 2014? W świetle planowanego zakupu nowego auta jet to dla mnie i sprzedawcy dość istotna informacja. Z informacji uzyskanych od sprzedawców informacje te miały być przekazane w dniu 05.01.2015 r.

pozdrawiam

Czekam , czekm, dzwonię a telefon w SIP milczy.

Moja jedyna miłość to .........

• Dyrekcja SIP

Czekam , czekm, dzwonię a telefon w SIP milczy

Cóż, po 19 ( godzina postu ) istotnie w SIP ( zazwyczaj ) nikogo już nie ma.

Informacje o warunkach wyprzedaży zostały dzisiaj rano przekazane do naszych Partnerów.

Pozdrowienia 

Czekam , czekm, dzwonię a telefon w SIP milczy

Cóż, po 19 ( godzina postu ) istotnie w SIP ( zazwyczaj ) nikogo już nie ma.

Informacje o warunkach wyprzedaży zostały dzisiaj rano przekazane do naszych Partnerów.

Pozdrowienia

Dzwonilem 5.01 koło 9,10,11 godziny.

Czy na stronie subaru.pl informacje na temat warunków sprzedaży rocznika 2014 będą ? Czy specyfikacja MY2015 będzie się różniła od MY2014 i nie chodzi mi oczywiście o daty produkcji ?

• Dyrekcja SIP

Czy na stronie subaru.pl informacje na temat warunków sprzedaży rocznika 2014 będą ?

Warunki wyprzedaży zazwyczaj nie są publikowane na naszej stronie - informacje są dostępne u Dealerów.

Czy specyfikacja MY2015 będzie się różniła od MY2014 i nie chodzi mi oczywiście o daty produkcji ?

Praktycznie wszystkie aktualnie sprzedawane samochody to MY 2014.5 ( wyjątek: OBK ).

Na temat ew. zmian w roku 2015 ze zrozumiałych względów nie mogę sie wypowiadać :)

Dzwonilem 5.01 koło 9,10,11 godziny

Sorry - w dniu 05.01 mieliśmy tylko ograniczoną obsadę - to mogło spowodować trudności w dodzownieniu się.

Pozdrowienia