Skocz do zawartości

koło zamachowe


sebol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanko

Gdzie można wyważyć i przetoczyć (zdjąć kilka kg) u kogoś kto ma pojecie na ten temat koło zamachowe w okolicach Łodzi

A może ktoś ma na sprzedaż do wrx po 2005 2.5

Jakie tam szło - 12342AA090?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Otoczak....ewentualnie warsztat tokarsko-szlifierski...aczkolwiek to później trzeba wywazyc odpowiednio...a do tego potrzeba i wiedzy i sprzętu :)

Otoczak ma te cechy...Przygotowuje koła od wielu lat...Sam mam w planie nie długo wysłać do Niego swoje koło

On sam wie ile i jak zdjąc byś poczuł satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek google prosze pana :)

Jako takich namiarów nie mam..Ale robota jego jest profi i sprawdzona..To nie pan Henio co to zestruga w szopie jak Mu się uda tak wyjdzie :)

Wielu ludzi w tym Moich kolegów korzystało z Jego usług...Nikogo innego nie polecę :)

Ale nasz forumowy kolega Semperit podczas ostatniego Wigilijnego spotkania- pochwalił się, ze w jego ssaku zamach toczył...Znajomy tokarz- i tez wykonał kawał dobrej roboty. Więc widocznie najważniejsze są wiedza i umiejętności :)

Bo jechało to faktycznie całkiem przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie pamietam...napisz w googlach otoczak koła zamachowe i na pewno znajdziesz.

Jeśli dobrze kojarzę to jest On z Częstochowy...okolice czy też nie to nie ma znaczenia ponieważ on nie demontuje zestawu skrzynia/sprzęgło. Do niego wysyłasz samo koło i po kilku dniach odsyła gotowe odelżone i wyważone-gotowe do założenia ;-)

Miał także Swoją ofertę na alledrogo...

Pytałeś o kogoś godnego polecenia i taką odp. otrzymałeś ;-)

Na prawdę ten człowiek sie na tym zna bo się w tym specjalizuje.

i tak jak napisałem...kwestią czasu jest gdy i swoje koło do Niego oddam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbicia wagi bo ma ok 11 kg a z mniejszą wagą bedzie sprawniej auto wkrecało sie na obroty

To chętnie poczytam o Twoich odczuciach po założeniu i może faktycznie wyślę do Radomska do powiercenia dziurek. Tylko sie zastanawiam po co ma się lepiej wkręcać na obroty, skoro moment i moc zostaja takie same. I tak się doskonale wkręca - zostały mi nawyki po Hondzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak bawilem sie w tuning Polskiego "pogromcy" szos-126p mialem w nim odchudzone koło zamachowe. Mialem zdjete polowe wagi. Odczycia byly takie ze maluszek ochoczo reagowal na pedał gazu i zwawo przyspieszał. Poprawila sie tez kultura pracy-silnikiem tak nie telepalo. Ci co mieli "malucha wiedza o czym muwie :) Ale była tez druga strona medalu- trzeba bylo uzywac troche wyzszych obrotów do ruszania,nie mowiac juz o ruszaniu pod gore. I jeszcze jedno- z lekkim kołem samochod szybciej wchodzi na obroty i szybciej z nich schodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę zareklamować firmę w której pracuje, żeby bana nie było, dlatego namiary wyślę Ci na PW, ale ogólnie zajmujemy się obróbką, regeneracją podzespołów silnikowych.

Myślę, że to nie jest konkurencja dla ASO, tylko nie wiem czy tak samo myślą moderatorzy. :) Spróbuj, najwyżej Cię zmoderują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak o takie mi chodzi 12342AA090 tylko ze ja je wsadze do legacy

Witam.czy już może dokonałes wymiany?

Osobiście jestem na etapie poszukiwań odpowiedniego zamachu do mojego legacy 2.5 z 2005.denerwuja mnie dźwięki z dwumasy.piękne auto a piszczy jak jakiś Lanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jeszcze nie wymieniłem ale może być potrzebna sprężynka 30539AA000 x2 i łapa sprzęgła 30531AA180  (łapa niekoniecznie jak mechanik ma pojecie) u ciebie mogą być inne nr.

Nie zapominacie o czymś? O takim drobnym szczególe jak 8 śrubek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...