Skocz do zawartości

Potrzebna osoba z Poznania i miernikiem lakieru


markos007

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osoby z Poznania, która byłaby skłonna najlepiej wraz z miernikiem lakieru udać się na krótkie oględziny auta :)

Z racji tego, że na telefon niczego nie można być pewnym chciałem najpierw poprosić kogoś z forum o obejrzenie tegoż auta

http://otomoto.pl/subaru-impreza-C33364829.html

jeśli trafiła by się osoba jeszcze w miarę ogarniająca samochody, która mogłaby wychwycić więcej rzeczy byłoby super.

Z racji odległości ponad 350 km nie chce robić wycieczki w ciemno i byłbym wdzięczny gdyby ktoś wstępnie rzucił okiem na auto. Czy znalazłby ktoś z poznania chwilę czasu po Nowym Roku?

 

P.S. do moderatorów, dawałem zapytania w odpowiednich wątkach ale zero odzewu stąd moje zapytanie w off topicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niska cena jak na auto z takim przebiegiem. A niemiec płakał jak sprzedawał. Zanim pojedziesz poproś niech sprzedający wyśle Ci fotki max rozdzielczości. Bo na tych auto wygląda poprawnie choć zderzak przedni nie pasuje idealnie.I koniecznie foto komory silnika.  Jeśli auto faktycznie ma taki przebieg to znaczy że jeździło na krótkie dystanse, więc wydech na pewno będzie w kiepskim stanie. Zresztą zawsze możesz poprosić o VIN auta i sprawdzić jego historię, mniejsze koszty niż wycieczka do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prościej będzie kupić miernik? Z tego co widzę to poniżej 200 zł jest całkiem spory wybór.

przecież opisałem sprawę w pierwszym poście :) miernik mam ale napisałem z prośbą o szybkie obejrzenie auta bo mam ponad 350 km do Poznania i może ktoś byłby w stanie z okolicy zrobić wstępne oględziny

 

 

 

Niska cena jak na auto z takim przebiegiem. A niemiec płakał jak sprzedawał. Zanim pojedziesz poproś niech sprzedający wyśle Ci fotki max rozdzielczości. Bo na tych auto wygląda poprawnie choć zderzak przedni nie pasuje idealnie.I koniecznie foto komory silnika.  Jeśli auto faktycznie ma taki przebieg to znaczy że jeździło na krótkie dystanse, więc wydech na pewno będzie w kiepskim stanie. Zresztą zawsze możesz poprosić o VIN auta i sprawdzić jego historię, mniejsze koszty niż wycieczka do Poznania.

 

auto miało kolizję z przodu, malowana była maska i klejony zaczep jednej lampy i malowany zderzak. Auto jest jeszcze do opłat stąd tak niska cena. Gościu co sprzedaje nie prowadzi komisu bo sprzedaje na umowę kupna-sprzedaży ale wiadomo, że i jedno auto podpicowane ktoś może przy okazji chcieć sprzedać. Dostałem zdjęcie komory silnika

image.jpg

 

naprawiane miejsce, widać że błotnik był klepany

image_1.jpg

 

image_2.jpg

 

podobno jedyne ognisko rdzy na aucie

 

image_3.jpg

 

poprosiłem jeszcze o takie zdjęcie

 

image_4.jpg

 

czekam jeszcze na na zdjęcia auta sprzed naprawy

Zresztą zawsze możesz poprosić o VIN auta i sprawdzić jego historię

tylko w jaki sposób można sprawdzić po nr VIN historię auta z Niemiec? przecież na telefon takiej informacji nikt nie udzieli

 

 

A odnośnie sprawdzania aut przed zakupem mamy stosowny dział Zakup kontrolowany:http://www.forum.sub...p-kontrolowany/

 

kierowałem już tam 2-3 zapytania ale zero odzewu stąd spróbowałem napisać w off-topicu bo jednak większa szansa aby ktoś taką prośbę zauważył :)

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na fotkach widać auto kiepsko naprawione, Z prawej strony w miejscu łączenia fartucha z kielichem jest fala, zderzak z prawej za blisko przedniego pasa, przewód od chłodnicy prawie na kole alternatora,ciekawe jakie jeszcze kwiatki by się znalazło przy oględzinach ale ja bym odpuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...