Skocz do zawartości

Potrzebuję zdjęcie rozbitego Subaru (jakiegokolwiek)


Tichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Bardzo dziwna prośba: potrzebuję kilka fotek... rozbitego Subaru :rolleyes:  Żeby mi jeszcze ktoś napisał w mailu, że nie oczekuje wynagrodzenia i zgadza się na publikację na komercyjnej stronie WWW :)  Przyznaję, że nie mogę zaoferować żadnych pieniążków, ale też nic na tym nie zarobię, zapewniam.

 

Chodzi o to, że znajomy ma firmę, która m.in. zajmuje się odszkodowaniami (w zakresie np. wydzierania należnego odszkodowania od wykręcających się firm ubezpieczeniowych, więc jakby w naszym interesie). Gdy zapytał, czy pomogę mu urozmaicić stronę WWW, podsyłając 2-3 zdjęcia rozbitych aut, od razu pomyślałem o The Forum ;)  Nie rozbiję się przecież celowo, żeby mieć kilka "fajnych" fotek :biglol:   Z internetu nie mogę wziąć, bo pojawia się wtedy problem ze zgodą na użycie itp., a nie chcę mieć problemów prawnych ani wkopać w takowe znajomego.

 

Jeżeli ktoś miałby ochotę się podzielić jakąś (koniecznie własnoręczną, nie cudzą czy z netu!!!) fotką rozbitej Subaryny (też koniecznie własnej, przynajmniej w momencie robienia fotek!), to bardzo proszę o kontakt na PRIV, dogadamy szczegóły, podam maila itp. Może być to nawet bardzo stary model Subaru, byle fotka była dobrej jakości i w kolorach! I żeby nie było ludzików na pierwszym planie czy wewnątrz auta.

 

Obiecuję, że przed wysłaniem do znajomego zamażę wszelkie nr rej., ew. twarze w tle czy numer domu/bloku, zrobię tak, żeby nie dało się nic zidentyfikować. Za to czyjeś Subaru w pewnym sensie może stać się "sławne" - no może przesadziłem, nie jest to żadna wielka firma, taka raczej rodzinna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szycha ten ostatni to jakiś akt terroru :) myślę że to Talib jechał na misję :D czekaj teraz trzeba sprawdzic na allegro czy juz nie jest wystawiony :D 

a tu masz nawet z komentarzem :)

 

post-12972-0-79976700-1419096974_thumb.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz coś z google grafika

Tylko widzisz, jak pisałem na wstępie, Google odpada - kwestie praw autorskich, praw do użycia itp. :(  Dlatego moja dziwna prośba.


 

 

Moge byc pierwszy ;) Wszystko moje :D Jak Ci bardzo zalezy na Subaru to tez gdzies znajde na lapku.

Dzięki! To ostatnie mi się podoba - to jest max. jakość tej fotki?

Poczekam jeszcze, może Ty lub ktoś inny wrzuci jednak Subaru i może w trochę lepszej jakości. Nie zaszkodzi przy okazji takiej "przysługi" promować naszą ulubioną markę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, niestety robione telefpnem i to pare lat temu. Nie mam w zwyczaju robic sesji w takich okolicznosciach :P w takim razie reszte kasuje co by sie w swiat nie nioslo ;)

Dzięki, możesz usunąć ze strony, jeśli chcesz, już zassałem. Poczekam jeszcze do jutra, może ktoś podzieli się jeszcze jakąś "ładną" fotką. Gdybym miał użyć Twojego zdjęcia, odezwę się jeszcze na PRIV, żeby jednak mieć Twoją oficjalną zgodę np. na e-mailu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tichy a byś zapytał sie tego znajomego jaki procent bierze od wygranej bo mam problem z odzyskaniem kasy z Generali pomimo wyroku sadowego uniewinniającego mnie.

 

A może zdjęcie będzie użyteczne na stronę www co prawda nie rozbity doszczętnie ale szkody widać :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21ce14332d5d43ac.html

 

i jeszcze jedno moje po dachowaniu , tak wiem to nie subaru ale też Japończyk :P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/952943f9931c0b94.html

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tichy a byś zapytał sie tego znajomego jaki procent bierze od wygranej bo mam problem z odzyskaniem kasy z Generali pomimo wyroku sadowego nieuniewinniającego mnie.

 

A może zdjęcie będzie użyteczne na stronę www co prawda nie rozbity doszczętnie ale szkody widać :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21ce14332d5d43ac.html

 

i jeszcze jedno moje po dachowaniu , tak wiem to nie subaru ale też Japończyk :P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/952943f9931c0b94.html

Zasadniczo to oni zajmują się, hmmm, etapem wcześniejszym, bo to kancelaria radcowska :)  Ale zapytam, czy są tu w stanie coś pomóc, zawsze możesz im coś zlecić :)  Poza tym albo się przejęzyczyłeś, albo ja czegoś nie rozumiem: masz wyrok, który Cię "uniewinnia" czy (jak napisałeś) "nieuniewinnia" czyli uznaje za winnego? ;)

Co do fotek, to ew. nr 2 może by się przydał, jakbym go zamierzał użyć, to oczywiście odezwę się na PRIV.

 

No co jest, nikt nie sprzedawał powypadkowego Subaraka i nie robił mu fotek przed sprzedażą? Nikt nie sprzedawał swojego ulubieńca "na części"? No chyba że nikt nie życzy sobie udostępniać swoich fotek za free, no cóż, to oczywiście rozumiem. Gdyby to było dla mnie i miałbym z tego konkretne profity, chętnie bym coś odpalił, ale tu niestety nic z tego. Chyba że ktoś z Krakowa i chce reklamowy długopis, bo dostałem kilka :biglol:  Ale uprzedzam, że takie same można sobie niedrogo kupić w papierniczym, tylko bez nadruku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czekaj teraz trzeba sprawdzic na allegro czy juz nie jest wystawiony :D

 

Świeżo sprowadzony w dobrym stanie :D

 

Kraj pochodzenia: Holandia :D

 

zapomniałes o najważniejszym przebieg: do uzgodnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czekaj teraz trzeba sprawdzic na allegro czy juz nie jest wystawiony :D

 

Świeżo sprowadzony w dobrym stanie :D

 

Kraj pochodzenia: Holandia :D

 

zapomniałes o najważniejszym przebieg: do uzgodnienia :D

 

Nie mogę się powstrzymać od małego OT:

Przyjeżdża facet do "serwisu" zajmującego się kręceniem liczników.

- Dzień dobry, czy mogę u Pana przestawić licznik?

- Oczywiście. Ile odejmujemy?

- Yyyy.... ale ja chciałem dodać 100 tys. km!

- O przepraszam, nie poznałem pana, Panie Pośle.  :biglol:

Sprawa zakończona!

Mam już kilka fotek, więcej mi nie trzeba, ostatecznie użyję pewnie 2-3 szt.

Serdecznie dziękuję wszystkim Forumowiczom, którzy pomogli mi w tym temacie, w szczególności Kolegom, którzy zgodzili się na użycie ich fotek :bowdown:

Życzę wszystkim jak najmniej złych przygód drogowych i jak najwięcej przyjemności z jazdy!

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Buuu, bardzo mi przykro, ale znajomy zmienił zdanie (oraz szablon strony, już nie ma sliderów) i nie chce ŻADNYCH zdjęć :(  Z jednej strony ma rację, bo treść jest ważniejsza, z drugiej szkoda, bo już się napracowałem nad serią ciekawych zdjęć i kompozycji wizualnych (nie tylko samochodowych).

Przepraszam, że zająłem czas tym, którzy przysyłali mi fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...