Jump to content

Czujnik obecności pasażera Legacy My05

Dawid1
 Share

Recommended Posts

Mam takie pytanie czy w razie kolizji drogowej czołowej czy wystrzeli poduszka pasażera , gdy mam uszkodzony czujnik obecności pasażera i podczas jazdy pokazuje nie zapięte pasy pasażera?Czyli by była cała "konsola" do wymiany?

pozdrawiam

ps.czujnik mam - fotel do rozebrania czeka.

No właśnie więc to by musialo byc pytanie moze do dyrekcji,  jakie funkcje pełni czujnik , czy tylko sygnalizacja nie zapietych pasów, a może gdy nie wykryje pasazera to nie odpala poduszkI PASAZERA w razie w.?

Edited by Dawid1

Czyjnik obecności pasażera nie powinien mieć wpływu na to czy poduszka zadzaiała czy nie.........

Nie wiem jak to rozumiec, jak mata padnie lub zostanie odpieta to swieci sie kontrolka AirBag

Na nasze szczęście podpięcie sprawnej maty powoduje zgaśnięcie kontroli bez żadnych dodatkowych kosztów

Czyjnik obecności pasażera nie powinien mieć wpływu na to czy poduszka zadzaiała czy nie.........

Nie wiem jak to rozumiec, jak mata padnie lub zostanie odpieta to swieci sie kontrolka AirBag

Na nasze szczęście podpięcie sprawnej maty powoduje zgaśnięcie kontroli bez żadnych dodatkowych kosztów

Znaczy to ,że uszkodzona mata w siedzisku nie dezaktywuje poduszki .

Z tego co kojarzę, Legacy np. 05, 06MY w wersji europejskiej nie miały "maty" pasażera informującej o jego obecności na prawym fotelu. Jako dowód załączam schemat rozmieszenia elementów wchodzących w skład układu airbag.  :ok: AirBAG.doc

Oczywiście wersje USA to już inna historia :book: