Skocz do zawartości

kapturki żarówek?


dammmian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio naszło mnie na wskrzeszenie mojego podświetlania w gtku.

Problem chyba znany wszystkim - stare kapturki zamieniają się w mak przy próbie zdjęcia (udało mi się tylko jeden cały kaprurek uratować :) )

Znalazłem sklep co posiada kapturki ale jest w Łodzi i wysyłają zamówienia za min 69zł (czyli bym miał zestaw pewnie na ok. 5 samochodów)

Pytanie jest następujące:

Gdzie w Warszawie moge kupic kapturki w różnych kolorach 3mm i 6mm (zielone i pomarańczowe)?

Oraz gdzie znajde cokół do żarówek 3mm bo mi brakuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio naszło mnie na wskrzeszenie mojego podświetlania w gtku.

Problem chyba znany wszystkim - stare kapturki zamieniają się w mak przy próbie zdjęcia (udało mi się tylko jeden cały kaprurek uratować :) )

Znalazłem sklep co posiada kapturki ale jest w Łodzi i wysyłają zamówienia za min 69zł (czyli bym miał zestaw pewnie na ok. 5 samochodów)

Pytanie jest następujące:

Gdzie w Warszawie moge kupic kapturki w różnych kolorach 3mm i 6mm (zielone i pomarańczowe)?

Oraz gdzie znajde cokół do żarówek 3mm bo mi brakuje?

Kapturki na wolumenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oraz gdzie znajde cokół do żarówek 3mm bo mi brakuje?

chodzi Ci o cokół do np. włącznika - taki wkęcany? Jak nie dostaniesz to podeślij fotkę na PW coś chyba u siebie znajdę.

Pozdrawiam.

Kuba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oraz gdzie znajde cokół do żarówek 3mm bo mi brakuje?

 

chodzi Ci o cokół do np. włącznika - taki wkęcany? Jak nie dostaniesz to podeślij fotkę na PW coś chyba u siebie znajdę.

Pozdrawiam.

Kuba

tak chodzi mi o ten plastik wkręcany do Np włącznika halogenów, taki na który zawija sie tą małą żarówkę z wąsem.

 

edit: dalej szukam tych kapturków. Moze ktoś wie gdzie znajde w Warszawie bo na wolumenie byłem w zeszłym tygodniu nie mają

Edytowane przez dammmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie uda się znaleźć kapturków to polecam dobrać identyczny kolorystycznie marker/lakier do paznokci i pomalować nim żarówki - tak zrobiłem u siebie i efekt jest zadowalający :)

Pozdrawiam,
Szymon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już udało mi się znaleźć kapturki które wyglądają jak z oryginału, jeszcze nie założone bo samochód u mechaników z inną rzeczą się robi ale jak odbiorę to montuje.

 

I ponieważ kupiłem trochę więcej tych kapturków to niedługo będę miał na sprzedaż komplet(o ile dobrze wyliczyłem), łącznie z pomarańczowymi np. do podgrzewania szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Podbijam, ma ktoś może namiar gdzie można kupić obecnie te kapturki lub jaki jest rozmiar tych do podświetlenia zegarów w przedliftowym GTku, oraz do podświetlania pokręteł nawiewu w tym samym modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...