Jump to content

kapturki żarówek?

dammmian

Recommended Posts

Cześć, ostatnio naszło mnie na wskrzeszenie mojego podświetlania w gtku.

Problem chyba znany wszystkim - stare kapturki zamieniają się w mak przy próbie zdjęcia (udało mi się tylko jeden cały kaprurek uratować :) )

Znalazłem sklep co posiada kapturki ale jest w Łodzi i wysyłają zamówienia za min 69zł (czyli bym miał zestaw pewnie na ok. 5 samochodów)

Pytanie jest następujące:

Gdzie w Warszawie moge kupic kapturki w różnych kolorach 3mm i 6mm (zielone i pomarańczowe)?

Oraz gdzie znajde cokół do żarówek 3mm bo mi brakuje?

Cześć, ostatnio naszło mnie na wskrzeszenie mojego podświetlania w gtku.

Problem chyba znany wszystkim - stare kapturki zamieniają się w mak przy próbie zdjęcia (udało mi się tylko jeden cały kaprurek uratować :) )

Znalazłem sklep co posiada kapturki ale jest w Łodzi i wysyłają zamówienia za min 69zł (czyli bym miał zestaw pewnie na ok. 5 samochodów)

Pytanie jest następujące:

Gdzie w Warszawie moge kupic kapturki w różnych kolorach 3mm i 6mm (zielone i pomarańczowe)?

Kapturki na wolumenie :)

chodzi Ci o cokół do np. włącznika - taki wkęcany? Jak nie dostaniesz to podeślij fotkę na PW coś chyba u siebie znajdę.

Pozdrawiam.

Kuba 

chodzi Ci o cokół do np. włącznika - taki wkęcany? Jak nie dostaniesz to podeślij fotkę na PW coś chyba u siebie znajdę.

Pozdrawiam.

Kuba

tak chodzi mi o ten plastik wkręcany do Np włącznika halogenów, taki na który zawija sie tą małą żarówkę z wąsem.

edit: dalej szukam tych kapturków. Moze ktoś wie gdzie znajde w Warszawie bo na wolumenie byłem w zeszłym tygodniu nie mają

Edited by dammmian

Jeżeli nie uda się znaleźć kapturków to polecam dobrać identyczny kolorystycznie marker/lakier do paznokci i pomalować nim żarówki - tak zrobiłem u siebie i efekt jest zadowalający :)

Pozdrawiam,
Szymon :)

Dzięki już udało mi się znaleźć kapturki które wyglądają jak z oryginału, jeszcze nie założone bo samochód u mechaników z inną rzeczą się robi ale jak odbiorę to montuje.

I ponieważ kupiłem trochę więcej tych kapturków to niedługo będę miał na sprzedaż komplet(o ile dobrze wyliczyłem), łącznie z pomarańczowymi np. do podgrzewania szyby :)

• 3 years later...

Podbijam, ma ktoś może namiar gdzie można kupić obecnie te kapturki lub jaki jest rozmiar tych do podświetlenia zegarów w przedliftowym GTku, oraz do podświetlania pokręteł nawiewu w tym samym modelu?