Skocz do zawartości

Rdza-subaru impreza gd sti


abecer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak powyżej, kolega z Austrii rozbiera sti ponieważ chce odświeżyć cały lakier/zmienić kolor. Przy ściąganiu listw dachowych zauważyliśmy pekajacy lakier w okolicy tylnej szyby, gdzie woda przepływa przez rynienki odplywowe! Najgorzej jest jednak w tym wybrzuszeniu gdzie woda może przepłynąć w dół lub za szybe. Na górze w bagarzniku rdza króluje! Najwięcej na spawach gdzie łączy się kilka warstw blachy czyli pod szybą od środka. Porównaliśmy jak sytuacja wygląda w moim sti i ja mam więcej szczęścia. Pytanie czy ktoś może potwierdzić że też tak miał, czy auto było raczej już w tych miejscach robione/malowane? Jak się do tego zabrać! Dostęp jest tam utrudniony! Mam nadzieje że jakoś w miare to opisałem. Dzieki

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda Forka (a wcześniej też Forka, oba z 2005r, jeden z US) i rdza pojawiała się tylko punktowo w miejscach gdzie lakier był uszkodzony (odpryski kamieni, ślady po wymianie szyby, otwór mocujący rejestracji) lub auto było robione (szpachla na błotniku) + ranty tylnych nadkoli. Tyle że to wszystko to były tylko rdzawe naloty albo bąble o max średnicy 2mm... 

Widziałem też rdzawy nalot na miejscu łączenia blachy z wnętrzem wlewu paliwa, ale pewnie większość osób by tego za rdzę nie uznała nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...