Jump to content

STI 07 maska Carbon Seibon

Martinez3433
 Share

Recommended Posts

Mam pytanko :)

Moge kupić w dobrych pieniądzać maskę z Carbonu firmy Seibon daje link jaką :

http://seiboncarbon.com/store/products/cwii-style-carbon-fiber-hood-for-2006-2007-subaru-impreza-wrx-sti.html#!prettyPhoto

i teraz moje pytanie co o tym myślicie fajne to, bo mi sie Carbon podoba ?

pytanie numer dwa w porównaniu z fabrzyczna maską STI ta ma wloty jeszcze po bokach jak będzie z myciem, deszczem nie bedzie to szkodzić silnikowi?

pytanko numer trzy :) ponoć jest problem z zamocowaniem IC na coolera, bo nie ma tam mocowania ?

Ostatnio oglądałem maskę Seibon(Carbon), bez wlotuw powietrza po bokach, czyli jak seria i wszystko było jak w oryginale. Możliwe że zależy od modelu maski!
W przypadku Seibona raczej nie ma mowy o jakimś badziewiu więc przypuszczam że mocowania na wszystko są!

Edited by abecer

Widziałem maskę z carbonu Seibon w Audi RS4 i jakość wykonania powala. Tak więc jeśli możesz kupić to w dobrej cenie i podoba Ci się carbon, to ja bym się nie zastanawiał.

Panowie a jeszcze jedna sprawa te wloty co są z boku maski nie będzie przeszkadzać woda , deszcz , śnieg itp ?

Chodzi mi o to że w lato pewnie lepsze chłodzenie co jest napewno na plus , a co jak leje deszcz nie zaleje mi tam czegoś ?

• 2 weeks later...

seibon wcale nie jest jakiś ultra lekki, no ale trochę mnie to nie dziwi - poszli bardziej w jakość wykonania i solidność, a nie w redukcję masy. dlatego chociaż nie najlżejsze, to wykonanie i spasowanie na bardzo wysokim poziomie :) chyba że coś się zmieniło...