Skocz do zawartości

KYB AGX do Impreza GT - gdzie kupić?


ttomeck

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wygląda na to, że jeden tylny amortyzator w moim GT systematycznie pozbywa się oleju. Stąd pomysł, a nawet konieczność, wymiany amortyzatorów z tyłu.

 

Po przestudiowaniu rad Kolegów/Koleżanek na tym forum doszedłem do wniosku, że najrozsądniejszym wyborem będzie Kayaba AGX i jeśli wymiana, to najlepiej całego kompletu.

 

W związku z mnogością ofert różnych sklepów i sklepików oraz całkiem pokaźną rozpiętością cenową proszę o poradę gdzie wybrać się na zakupy.

Może ktoś z Kolegów/Koleżanek dokonywał podobnych zakupów i zechce podzielić się swoim doświadczeniem?

 

Pozdrawiam,

 

ttomeck

Edytowane przez ttomeck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zawias w swoim GT.  Sprawuje się wystarczająco dobrze w warunkach codziennej jazdy, jak też przy ganianiu na torze. Regulacja (ośmiostopniowa) tylnych amorków pozwala na dobranie w miarę optymalnego skoku do nawierzchni i charakterystyki jazdy. Przód... No cóż, czterostopniowa regulacja, to już mniejsze pole manewru. Z moich testów: albo zbyt miękko na "1", albo za twardo na "4". Położenie "2" i "3" to kompromis - czyli nikt nic nie osiągnął :unsure:

Pomimo wszystko, przy niewielkiej kwocie zakupu (kupiłem w InterCars), można cieszyć się całkiem przyzwoitym zawieszeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie rady i przemyślenia.

 

Po przeanalizowaniu ofert oraz rozważeniu wszystkich opcji postanowiłem skorzystać z pomocy jednego z użytkowników forum, który zaoferował mi komplet niefabrycznych części w najlepszej cenie.

 

Amortyzatory zostały więc zakupione i dotarły już do mnie. Teraz już tylko montaż, kontrola geometrii i w drogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...