Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

To co Legia wczoraj zagrała, to po prostu obraza dla kibiców. Ja rozumiem, ze może nie iść, gorszy dzień, mozna nie wygrać. Ale jak mozna przez cały mecz oddać 2 strzały?? Jak mozna kompletnie nie biegać i nie walczyć? Czy oni czekają, ze sie wszyscy przed nimi polozą?? Dramat. Wstyd. Do tego grali z ostatnia drużyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jednak mało istotny mecz pokazał bardzo wiele, tzn. Real Madryt B wygrał/remisował z najlepszą jedenastką z Katalonii :mrgreen:

a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że cała jedenastka Barcelony zrobiła mnie niż Cristiano w 30 minut. Trzeba zachować spokój ale przed wtorkowym hitem w LM można mieć powody do optymizmu :) Zawsze powtarzałem, że mistrzostwo bez zwycięstwa choćby jednego nad największym rywalem to nie mistrzostwo. Nie znam statystyk ale w historii potyczek w GD chyba zawsze tak było, że przyszły mistrz miał choćby jedno zwycięstwo na koncie.. No cóż, wygląda na to, że w tym roku będzie inaczej. No i tak lubiana ostatnimi czasy przez kibiców Barcelony historia potyczek, wyczytałem coś że ostatnie 8 spotkać GD: 4 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka na korzyść Realu ;)

co do Legii to wygląda na to, że w tym sezonie znowu będzie przypadkowy mistrz.. meczu nie oglądałem ale sądząc po reakcjach był to obraz nędzy i rozpaczy

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj obstawiacie CL? Ja, mimo, że jestem kibicem Czerwonych Diabłów, sądzę, że Real będzie mega ciężki do przejścia dla MU. Ostatnie mecze z Barcą pokazały że są w gazie i praktycznie nie do zatrzymania. No chyba że ta Barca taka słaba :) Mimo to liczę na United. No i mam nadzieję, że Borussia przejdzie Szachtar, mimo że też wcale łatwo nie będą z nimi mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...