Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś akurat przejezdzalem kolo Borussia-Park, bo miałem rozładunek w Hardt. Mecz derbowy za dwa dni, a tu cicho, glucho...

Obym się kuźwa na jaki bilet zalapal, podobno sa szanse, ale nie wiem jakie.

Na ulicach za to "zmotoryzowani fani" juz przyozdobili swoje merce i audiki. Wieś jak podczas eruo w POlszy. Szok.

 

Gumas o tym nie wiem, że coś się wcześniej działo. Ciepnij jakie info na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski do Fiorentiny,Salamon ponoć do Milanu.Niech sie tam uczą.

 

 

Mimo że Isia już nie gra w AO to mam pewną satysfakcję że Na Li dokopała jęczącej Marysi.Nie lubię jęczących tenisistek.Szkoda ż ta młoda Amerykanka nie wysadziła Azarenki ,pewnie to wynik wyplucia płuc przy pokonaniu Sereny.W każdym razie finał będzie bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Li dokopała jęczącej Marysi.Nie lubię jęczących tenisistek

 

ja też nie lubię, pamiętam Monikę Seles-masakra była podczas jej występów :facepalm::evil:

 

 

zdaje się ze to właśnie od niej zaczął się ten jęczący styl, jak dla mnie to żenada0fool.gif

 

Żyła dzisiaj zdaje sie był 3,jutro może być ciekawie na tym gigancie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre info. Whoy, ze człowiekowi kilka lat życia odebrali... Coraz bardziej mam ochotę zostać tu na stałe...

 

Na meczu BMG-Fortuna nie byłem. Onkel(86lot), z którym miałem jechać ciulato się czuł i ciotka nie pozwoliła na jazdę. Wochenende spędziłem więc tradycyjnie w Geilenkirchen. Podobno szło kupić normalnie bilety, bo stadion był zapełniony zaledwie 50000 ludzi. 4000 biletów było więc w obiegu(chyba)

 

Teraz czekam na info z Myslowic od brata, czy pochyta bilety na City- Leeds. Kolo mnie(6km) jest lotnisko Weeze, skąd za 15 eur idzie polecieć do Leeds/Bradford. Stamtąd zugiem do Manchesteru. Władze Manchesteru obawiają się zamieszek. Nawet nie wiadomo kiedy mecz się odbędzie, bo scumy grają ligę mistrzów, a raczej zorganizować dwa mecze w Mieście w jednym dniu byłoby samobójstwem. Z Leeds napewno przyjedzie banda, której dwa razy nie trzeba będzie mówić co ma robić.

Ale warunek BILETY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kilka lat?

Coś się rozpędziłeś albo o czymś nie wiem :P

 

"Ojciec Starucha na twitterze:

"Wojtek Staruchowicz ‏@WStaruchowicz Prostuję: Mój syn nie jest na wolności. Sąd wyznaczył kaucję 80 tys. zł płatną do 12 lutego i dopiero wtedy go wypuści."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyszedł- kaucja= wyjście

suma kaucji też ładna-sady to jakaś kpina

8 miesięcy lali na sprawę i sie obudzili że nic nie maja na gościa - brawo

 

Coś mi się wydaje, że to zwolnienie to element zagrywki między Donkiem a Gowinem, ale tak czy siak dobrze będzie jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR7 ostatnio szaleje Barca w lekkim dołku

Nie za dużo tego piwa się napiłeś???

Co za madryckie wsiarze, każde wejście jest perfidnie w nogi rywala.

jeszcze nie.CR7 zdaje sie ostatnio hattrica strzelił, :)

Wślizg faktycznie był brzydki.

 

no i 1:1 :)

 

nie mogę już tego Szpaka,właśnie pomylił Messiego z Albą :facepalm: i to nie była jego jedyna dziś pomyłka :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za madryckie wsiarze, każde wejście jest perfidnie w nogi rywala.

Kolego. Wchodzisz tu raz na ruski miesiąc i wyjeżdżasz z jakimś tekstem :facepalm: Pomimo, że jest to wątek kibicowski to ludzie tutaj zachowują jednak przeważnie jakiś poziom więc, że napiszę krótko szanuj mordę.

 

Co do wczorajszego meczu to byłem mile zaskoczony. Podobało mi się nastawienie od pierwszej minuty, zaangażowanie, nieustępliwość to te cechy których niejednokrotnie brakowało mi w tym sezonie w wielu meczach. Wynik mógł być różny bo Varane raz dosłownie uratował nam bramkę, sędzia mógł nie podyktować spalonego na Messim lub CR7 mógł wykorzystać swoją setkę. Na pewno wynik nie jest korzystny ale jakoś na wyjeździe chłopakom ostatnio nieźle szło więc puki piłka w grze... :mrgreen:

Wczoraj po meczu rozwaliła mnie wypowiedź Xaviego, który narzekał na to że... Krystek nie dostał żółtej kartki, która jak to ujął mu się należała :mrgreen: Ale niestety chłopak w następnym spotkaniu zagra i mam nadzieje, że łupnie chociaż ze 2 brameczki :)

 

Jeśli Krystyna szaleje strzelając 3 gole to co powiesz o Leo.

no cóż, wczoraj ten pierwszy miał swoją jedną wyśmienitą okazję, dobre 2-3 strzały i wolny na początku. A ten drugi. Zaraz... chwileczkę... On w ogóle był na boisku?! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Wchodzisz tu raz na ruski miesiąc i wyjeżdżasz z jakimś tekstem :facepalm: Pomimo, że jest to wątek kibicowski to ludzie tutaj zachowują jednak przeważnie jakiś poziom więc, że napiszę krótko szanuj mordę.

Mogę tu wejść nawet raz w roku a zdania nie zmienię. A wycieczki osobiste sobie odpuść, bo sobię nie życzę..

 

Szpakowski to się nie nadaje do komentowania piłki na orlikach.

 

a ja to musze słuchać od jakichś 25 lat i nic sie nie zmienia chyba że na gorsze...

Ja kiedyś też musiałem, teraz mam luz, bo reprazentacji nie kibicuję i nie oglądam a mecze Barcy komentuje bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...