Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

A moja, jedyna miłosc, po kilku owocnych latach gry w sprzęcie firmy JAKO, w tym sezonie wystepowac bedzie w sprzęcie Adidas-a. Mało tego, po prawie 20 latach ponownie w pasiastych koszulkach, tzw. "stonkach" :!: :!:

Sami zobaczcie o oceńcie.

 

 

http://www.gieksa.pl/index.php?mode=n&idNews=847725

 

 

Wyjazdowe dresy są za to beznadziejne i do złudzenia przypominają..... pewny klub ze stolycy... :evil:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja, jedyna miłosc, po kilku owocnych latach gry w sprzęcie firmy JAKO, w tym sezonie wystepowac bedzie w sprzęcie Adidas-a. Mało tego, po prawie 20 latach ponownie w pasiastych koszulkach, tzw. "stonkach" :!: :!:

Sami zobaczcie o oceńcie.

 

 

http://www.gieksa.pl/index.php?mode=n&idNews=847725

 

 

Wyjazdowe dresy są za to beznadziejne i do złudzenia przypominają..... pewny klub ze stolycy... :evil:

 

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

no co wzoruja sie na lepsiejszych :twisted: :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja, jedyna miłosc, po kilku owocnych latach gry w sprzęcie firmy JAKO, w tym sezonie wystepowac bedzie w sprzęcie Adidas-a. Mało tego, po prawie 20 latach ponownie w pasiastych koszulkach, tzw. "stonkach" :!: :!:

Sami zobaczcie o oceńcie.

 

 

http://www.gieksa.pl/index.php?mode=n&idNews=847725

 

 

Wyjazdowe dresy są za to beznadziejne i do złudzenia przypominają..... pewny klub ze stolycy... :evil:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Lechia ma takie same pasiaki tylko że biało zielone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, po prawie 20 latach ponownie w pasiastych koszulkach, tzw. "stonkach" :!: :!:

Sami zobaczcie o oceńcie.

"Wielki powrot" :mrgreen::mrgreen: i wspomnienia zawitaja w tym roku na ul.Bukowa :wink:

Pamietam jak sp. Adam Ledwon czy Romek Szewczyk(pamietasz jego niezapomniana bramke, bodajze w meczu ligowym, z rzutu wolnego ze srodka boiska - masiakra normalnie :mrgreen: ) i reszta bandy w tych oto koszulkach reprezentowala nasz kraj w europejskich pucharach :)

 

Ps.Apropo stadionu to bylem raz na nim w 1994 podczas towarzyskiego, ale niestety przegranego meczu z Austriakami(3:4).Alez wtedy byl wielki booom "na Andrzeja Rudego" :) Miedzy innymi ze wzgledu na jego osobe udalem sie na ten mecz :)

 

Brawo za walkę dla Śląska :!: po 5 minutach przegrywali 2:0 :idea:

a taki dziadek ich trenuje :wink: :mrgreen:

Swietne widowisko stworzyli nam pilkarze obu druzyn. Najgorsze jest jednak to, ze zaczalem ogladac od 20ej minuty,haha :mrgreen:

Czasami oglada sie caly mecz bez bramek i jest okej,ale najlepsze sa mecze do ktorych zasiada sie po kilkunastu minutach gry i ma sie na koncie kilka przegapionych bramek hahah :mrgreen::mrgreen::twisted:

 

Jak dla mnie zajefajnie..nastepne punkciki do rankingow zostaly uzbierane i bardzo sie z tego ciesze :idea:

Brawo Slask :!: :!:

 

Ps.Ci z Wroclawia to nawet bez dwoch opon potrafia dobrze jezdzic haha :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Śląska 8)

Mnie najbardziej w tym meczu zaskoczyli kibice drużyny gospodarzy. Praktycznie cały stadion zapełniony a dopingu żadnego :| Przez cały mecz tylko było na stadionie słychać chłopaków ze Śląska. Tragedia taka anty atmosfera na meczu, a niby to Wyspy są :| Teraz już wiecie dlaczego walczymy z Tuskiem i jego bandą o to żeby na meczach byli kibice a nie oglądacze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia ma takie same pasiaki tylko że biało zielone

 

Też z Adidasa :?: Pewnie ten sam model.

 

 

"Wielki powrot" i wspomnienia zawitaja w tym roku na ul.Bukowa

Pamietam jak sp. Adam Ledwon czy Romek Szewczyk(pamietasz jego niezapomniana bramke, bodajze w meczu ligowym, z rzutu wolnego ze srodka boiska - masiakra normalnie ) i reszta bandy w tych oto koszulkach reprezentowala nasz kraj w europejskich pucharach

 

Dokładnie jak piszesz. Ostatnio nawet na YT ogladałem bramki Szewczyka jak piere z okoli połowy wolne. :mrgreen:

Takiego piłkarza już chyba w tym kraju nie będzie. Szkoda, że jeszcze wtedy byłem za mały i nie chodziłem na GKS. Na szczęscie mój brat jeździł więc ma mi kto opowiadac. :wink:

 

 

Ps.Apropo stadionu to bylem raz na nim w 1994 podczas towarzyskiego, ale niestety przegranego meczu z Austriakami(3:4).Alez wtedy byl wielki booom "na Andrzeja Rudego" Miedzy innymi ze wzgledu na jego osobe udalem sie na ten mecz

 

Andrzej Rudy. Hehehehe, to był HIT TRANSFEEROWY GieKSy w całej jej histori. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

P.S. Jak będziesz kiedyś w kraju, to daj znac, zabiorę Cie na mecz.

Za 9,5 godziny się zacznie- NAPRZÓD GIEKSIARZE :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja, jedyna miłosc, po kilku owocnych latach gry w sprzęcie firmy JAKO, w tym sezonie wystepowac bedzie w sprzęcie Adidas-a. Mało tego, po prawie 20 latach ponownie w pasiastych koszulkach, tzw. "stonkach" :!: :!:

Sami zobaczcie o oceńcie.

 

 

http://www.gieksa.pl/index.php?mode=n&idNews=847725

 

 

Wyjazdowe dresy są za to beznadziejne i do złudzenia przypominają..... pewny klub ze stolycy... :evil:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

że zielone?... to ew. ten klub z grodziska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...