Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

To co kochani kibice z pod znaku (L)?

Jaki wynik obstawiacie?

ja sie zadowolę 1-2 dla Lecha ;)

ITI znowu coś miesza ?

 

"Na ostatnim meczu Legii przy Łazienkowskiej przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na cele ultras. Jej znakomity wynik pozwolił nam na dokupienie głośników, dzięki którym prowadzącego doping będzie jeszcze lepiej słychać w każdej części Żylety. Za zebrane pieniądze przywróciliśmy także do stanu używalności stałe elementy opraw takie jak chorągiewki, transparenty na dwa kije czy duże flagi do machania.

Naszym głównym celem było jednak zaprezentowanie na jutrzejszym meczu z Lechem Poznań choreografii, która byłaby godna nowego stadionu. Takiej, która zyskałaby podziw w oczach kibiców z całego kraju i z miejsca wpisałaby się w historię polskiego ruchu ultras. Z utęsknieniem wyczekiwaliśmy na dzień, w którym znów mogliśmy zaprezentować nasze pomysły na trybunach stadionu Legii.

 

Z wielkim bólem serca jesteśmy zmuszeni poinformować Was, że na ten dzień będziemy musieli zaczekać jeszcze dłużej... Powodem tej trudnej dla nas decyzji jest brak możliwości wejścia na stadion wszystkich osób z naszej grupy. Wielokrotnie obiecywano nam rozwiązanie tego problemu, ale jego termin wciąż był odwlekany w czasie. Postanowiliśmy się tym nie zrażać i nie przerywaliśmy przygotowań oprawy na mecz z Lechem. Wierzyliśmy do samego końca w pozytywne zakończenie tej sprawy. Niestety, dzisiaj wieczorem podjęta została ostateczna decyzja i zakaz klubowy w stosunku do osoby z Nieznanych Sprawców, a także jednego innego kibica Legii, został podtrzymany. Warto dodać, że osoby te nie posiadają żadnego zakazu sądowego uniemożliwiającego im wejście na jutrzejszy mecz.

 

Wśród nich jest czołowa postać Nieznanych Sprawców, od początku naszego założenia. Osoba ta pełni w naszej grupie szczególną rolę. Między innymi, ze względu na talent graficzny, jest głównym malującym. W ostatnich tygodniach, jak nikt inny z nas, spędził kilkadziesiąt godzin z puszką sprayu w ręku, aby przygotowywana prezentacja była niezapomniana.

 

W takiej sytuacji jesteśmy pozbawieni wyboru i czujemy obowiązek solidarności z tymi kibicami. Na dzisiejszym spotkaniu padły kolejne zapewnienia o rozwiązaniu tego problemu w najbliższych tygodniach. Wierzymy, że tak też się w końcu stanie, a wtedy zaprezentujemy przyszykowaną oprawę. Jej tematyka jest uniwersalna, więc liczymy na to, że zrobi wrażenie na którymś z kolejnych meczów przy Łazienkowskiej, nie mniejsze niż zrobiłaby jutro.

 

Przy okazji pragniemy też serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy pomagali nam dzisiaj na stadionie, a także tym, którzy przynieśli swoje zbiory na zbiórkę konfetti i serpentyn. One także zostaną wykorzystane w stosownym czasie.

 

Z kibicowskim pozdrowieniem,

Nieznani Sprawcy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia nie ma sie co napinac bo..... nie ma czym :twisted:

 

Daj spokój , przecież to oczywiste że Wy sie będziecie spinać bo Mistrz Polski do Was przyjeżdża ;) i prawdopodobnie maja Wasi kopacze w głowach jakieś przebłyski aby może łaskawie nie przegrać 5 meczu z w tym sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia nie ma sie co napinac bo..... nie ma czym :twisted:

 

Daj spokój , przecież to oczywiste że Wy sie będziecie spinać bo Mistrz Polski do Was przyjeżdża ;) i prawdopodobnie maja Wasi kopacze w głowach jakieś przebłyski aby może łaskawie nie przegrać 5 meczu z w tym sezonie ;)

 

przeblyski to oni maja w knajpie przy kielichu :twisted:

ale jestem dobrej mysli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę , czy nie szkoda Wam klawiatury na takie bzdury . Dyskutujecie o czymś co nie ma żadnego znaczenia dla nikogo . Może jakaś garstka ludzi interesuje się jeszcze piłką w wykonaniu tych leni i nierobów . Cały świat zapomniał o naszych sukcesach . Zapytajcie Ronaldo kogo zna z Polskich piłkarzy - Dudek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to niemal fanatyczne uwielbienie dla tej drużyny

 

Kibicem się jest na dobre i na złe - jak napisał czerech. W mojej rodzinie tradycja kibicowania Legii jest od trzech pokoleń i choć bardzo bym nie chciał, by ten skład spuścił ją po raz pierwszy od wojny do drugiej ligi, to będę im kibicował nawet, jeśli się w niej znajdą.

 

Na szczęście prawdopodobieństwo spadku jest mimo wszystko dość niskie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy :)

 

już myślałem, że po wszystkim jak dostaliśmy czerwoną kartkę... na szczęście udało się wygrać. Miejmy nadzieję, że to przełamie passę :)

 

 

Przemeq, byłeś wczoraj na meczu? Mnie niestety zabrakło ale reprezentacja z Grodziska pojechła kibicować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, byłeś wczoraj na meczu?

 

Przemeq był zdaje się poza Polską.

 

Wracając do meczu, postanowiłem wczoraj obejrzeć go w całości, bo może jednak nie oglądając naszej super ligi, coś wartościowego mnie omija. :wink: Po zapoznaniu się z jednym z najważniejszych spotkań w sezonie, można stwierdzić tylko jedno. Niestety niewiele mnie omija. :(

 

Choć na pewno jako plusy muszę zapisać:

 

- bardzo ładny stadion - naprawdę fajnie to wygląda

 

- wielkie brawa dla kibiców Legii za doping - w tym są na pewno świetni :mrgreen: Robią pozytywne wrażenie. :mrgreen:

 

Brawa też dla Legii za grę w drugiej połowie. W pierwszej mieli sporo szczęścia, bo Lech powinien strzelić 2-3 gole i pewnie byłoby po meczu. Ale druga część spotkania należała bez wątpienia do Legii, która grała przecież w dziesiątkę. Z przekroju całego meczu należało im się to zwycięstwo.

 

Co ciekawe, na trybunach wzdłuż boiska było sporo wolnych miejsc. Jak na taki hit ligowy dziwi mnie taka sytuacja. Szczególnie, że stadion nie jest przecież jakiś mega duży.

 

Przechodząc do prawdziwej piłki - dzisiaj mecz Manchester City vs Chelsea Polecam Waszej uwadze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City vs Chelsea

 

CITY ich zniszczy :!: CITY THE BEST :!:

 

 

Wracając do naszej kopanej, dziś "szlagier :mrgreen: " 1 ligi.

GieKSa z Katowic podejmie.......Kolejarza Stróże(chyba tak się to nazywa) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pewnie 3 pkt-y zostaną(chyba) na Bukowej.

Mniejsza o to.

 

 

30 minut po nas zaplanowane jest w chorzowie "gay party". :wink:

Oj dużo będzie miec dziś psiarnia roboty na Śląsku...

KS\G/KS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City vs Chelsea

 

CITY ich zniszczy :!: CITY THE BEST :!:

 

No nie wiem.... :wink: Chelsea jest w konkretnej formie. Popatrz na dotychczasowe wyniki tego sezonu.

 

City u siebie jest nieobliczalne. Poza tym dobra passa Chelsea musi kiedyś się skończyc, nie?

Stawiam 2-1 dla "The Citizens"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

City u siebie jest nieobliczalne. Poza tym dobra passa Chelsea musi kiedyś się skończyc, nie?

Stawiam 2-1 dla "The Citizens"

 

Może być i tak. :wink: Ja, dla równowagi, stawiam na 1:2 dla Chelsea. :wink:

 

Zobaczymy jak będzie. :mrgreen:

 

-- 25 wrz 2010, o 14:56 --

 

Zobaczymy jak będzie. :mrgreen:

 

A jednak City 1:0. :wink:

 

Mecz, do czasu strzelenia gola, był taki sobie (jak na ligę angielską). Ale ostatnie 30 minut już bardzo fajne.

 

Tym samym pierwsza porażka Chelsea w tym sezonie ligowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda 1-0, ale jednak :wink:

 

Chelsea i tak ma bilans bramkowy najlepszy i jeszcze długo będzie miec :!:

 

-- 26 wrz 2010, o 09:29 --

 

Poza tym GKS K-ce- Kolejarz Stróże 1-0

 

Przed meczem(Mysłowice) i po meczu(Katowice) było gdzie niegdzie ciekawie :twisted:

W pierwszym przypadku ci zo zawsze popsuli zabawę, w drugim zaś już było na plus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...