Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli twierdzisz, że nasz Śląski Charakter odpłynął, to wpdanij kiedys na mecz do Katowic, a napewno się zdziwisz. :wink:

 

Markus_SK, co to tego, że Ślązacy mają charakter, to nikt w Polsce nie ma chyba wątpliwości 8).

 

Czekam na pojawienie się GKS w Ekstraklasie i to, by go pokazali w nowych, "obiektywnych" warunkach i życzę, by to się stało w miarę szybko.

 

Co do zasady też jestem przekonany, że w ekstraklasie powinny grać kluby z historią i kibicami, jednak każdy klub kiedyś zaczyna, jak w latach '60 GKS, czy po I Wojnie Legia, i należy dać mu szansę na zbudowanie historii i rzeszy kibiców. I Dolcanowi też ta szansa się należy. Choć realnie rzecz biorąc bliskość Warszawy i fakt, że Ząbki są praktycznie jej przedmieściem, a więc nie mają jasno zaznaczonej tożsamości, tylko są raczej satelitą Warszawy, raczej mu tego nie ułatwi.

 

PS We Wronkach gryzły meszki, nie komary :D.

 

PPS My za komunizmu też mistrzostw nie zdobywaliśmy - armia zaciężna, grająca w ramach służby wojskowej z przymusu, raczej się nie przykładała do przymusowej roboty, a że jeszcze w Warszawie nie brakowało pokus... :twisted:

 

 

 

Widac, że nadajemy na tych samych falach, a to mnie cieszy kolego po szalu. :wink:

Co do komaroof, czy meszkoof, to sądzę, że to jednak były komary(bąble i po 2 dniach śladu). Meszki gryzły jak byliśmy na wyjeździe w Gorzowie Wlkp., ale tam miałem już długie spodnie na sobie(ci co niemieli mają pamiątkę do dziś dnia). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając jeszcze do meczu o mistrzostwo z Górnikiem: ten becz był pokazem nieudolności sędziego. Nie dlatego, że pokazał tyle kartek, a dlatego, że powinien był kilka z nich pokazać dużo wcześniej (-> Mielcarski) i potem dawał kartki "zaległe", które wyglądały, jak gdyby były z kapelusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolcan Ząbki, pamiętam jak Górnik z nimi przegrał... ale za to w sobote 2:0 do przodu i nagle zrobiło się ciasno w 1 lidze ;)

 

Jak Sandecja nie odpuści albo nie pęknie, to nie mamy co myslec o awansie w tym sezonie.

Ja mimo wszystko wierzę, że się GieKSie uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ zbliża się rewanż Barca-Inter, więc jako kibic Realu z całego serca będę ściskać kciuki za Inter :mrgreen:

będzie bramkowy remis albo zwycięsko ekipy z Włoch :twisted:

 

Muszę Kolegę zmartwić. 8) Będzie 3:0 dla Barcelony. :mrgreen: Absolutnie i nieodwołalnie! :mrgreen:

 

Zna Kolega takie powiedzenie ze słowem cabron. 8) :mrgreen:

 

Co do Realu - to niestety kontuzja Raula po ostatnim meczu ligowym. Jako kibic Barcy naprawdę mu współczuję. Bardzo lubię Raula. Mało jest takich graczy jak on.

 

Ale zanim Barca przyjmie Inter, to jutro OL zagra z Bayernem. Ciekawe czy 1:0 wystarczy Niemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę Kolegę zmartwić. 8) Będzie 3:0 dla Barcelony. :mrgreen: Absolutnie i nieodwołalnie! :mrgreen:

 

Zna Kolega takie powiedzenie ze słowem cabron. 8) :mrgreen:

 

Co do Realu - to niestety kontuzja Raula po ostatnim meczu ligowym. Jako kibic Barcy naprawdę mu współczuję. Bardzo lubię Raula. Mało jest takich graczy jak on.

 

Ale zanim Barca przyjmie Inter, to jutro OL zagra z Bayernem. Ciekawe czy 1:0 wystarczy Niemcom.

Raul strzelając ostatnio bramkę na 1:0 wskoczył na 3 miejsce strzelców LaLiga z wynikiem chyba 223 goli :shock:

Wydaje mi się że dzisiaj Bayern powinien wybronić swoją zaliczę i awansować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dzisiaj Bayern powinien wybronić swoją zaliczę i awansować

 

Już strzelili na 0:1, więc są jedną nogą w finale. OL musiałby teraz strzelić 3 gole żeby awansować.

 

strzelił 3 ale Bayern 8) ,nieźle pograli będą groźni w finale dla Barcelony która dzisiaj awansuje pokonując Inter 3:0 :P:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dzisiaj Bayern powinien wybronić swoją zaliczę i awansować

 

Już strzelili na 0:1, więc są jedną nogą w finale. OL musiałby teraz strzelić 3 gole żeby awansować.

 

strzelił 3 ale Bayern 8) ,nieźle pograli będą groźni w finale dla Barcelony która dzisiaj awansuje pokonując Inter 3:0 :P:mrgreen::mrgreen:

Może być ciężko ale znając determinacje Messiego to wpakuje ze 3, Ibra ze 2 będzie w sam raz ;) Szkoda że nie mogę tego meczu oglądać dzisiaj :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "forza" to chyba raczej Inter 8)

 

Specjalnie użyłem słowa "forza". Taka przenośnia - niech Inter ginie od swojej własnej broni! :mrgreen::mrgreen:

 

poza tym trzeba utrzeć nosa wszystkim fanboyom Barcelony :P

 

Forza fanboye Barcelony!! :P:P:twisted::mrgreen: :mrgreen:

 

 

The Big Comeback Competition :arrow: http://www.fcbfans.com/concursointer/

 

 

I jeszcze komentarz od Mourinho:

 

José Mourinho reckons his Inter team have a different take on tomorrow’s game than their Catalan opponents: “for Inter, getting to Madrid is a dream, for Barca it’s an obsession”.

 

 

The Portuguese coach explained: “a dream is more pure than an obsession. The players will just be proud of reaching a final, wherever it is played. For them the dream was getting to Paris or Rome. Now, it’s an obsession to get to the Bernabeu”. Mourinho worked as Bobby Robson’s translator during his time at Barca and explained that he had won a cup with the club in Madrid: “it was as if we’d won the World Cup! It’s not a criticism I’m making of them – if the final was in Turin, then I’m sure we’d be just as obsessed”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata z Guardiolą, zwycięstw – jedno po drugim. 2 lata magicznych momentów na boisku. 2 wygrane z rzędu na Bernabeu przeciwko Realowi Madryt. 2 gole strzelone Realowi 10 kwietnia. 2-0 w rzymskim finale. 2-0 przeciwko Interowi w listopadzie. 2 połowy by odwrócić losy pojedynku. 2 nogi by wykonać podanie otwierające drogę do zwycięskiej bramki. 2 oczu by być pewnym, że żadne podanie nie będzie niedokładne. 2 ramiona by wznieść je do góry i celebrować zdobytego gola. 2 piłki które muszą znaleźć się w siatce. 2 ręce by bez wytchnienia oklaskiwać Barcelonę. 2 mecze do wygrania Ligi Mistrzów. 2 gole by dostać się do Madrytu.

 

REMUNTADA

 

http://www.youtube.com/watch?v=jm1pqWstmdQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=b5HsqrDV ... re=channel

 

http://www.youtube.com/watch?v=CAPVKTotsY0

 

http://www.youtube.com/watch?v=o8TspxnDrZg&NR=1

 

http://www.youtube.com/watch?v=x2MB-Sxwo1g&NR=1

 

http://remuntada.cat/

 

I na deser:

 

Més que un club

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Jose Mourinho :twisted:

 

LOL.

 

Jose powiedział dzisiaj, że obsesją Barcy jest gra w finale w Madrycie. Podobnie jak obsesją Interu byłaby gra finału w Turynie.

Prawda jest taka, że jego obsesją jest Barcelona. :wink: I gdyby dostał propozycję bycia trenerem Barcy, już widziałbyś jak pakuje walizki i łapie najbliższy samolot do Barcelony. :mrgreen:

 

 

Impossible is nothing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rybka, bo i za nim nie przepadam ;-) Z trójki Barcelona, Bayern, Inter nie lubię wszystkich w podanej kolejności ;-)

 

Czyli wolisz Inter niż Barcelonę? Trochę to dziwne jak na kibica Milanu. :wink:

 

A ja Ci się zrewanżuję i powiem, że.............lubię Milan i życzę im jak najlepiej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jaką taktykę dzisiaj pokaże Inter, jak zrobią obronę Częstochowy to Barca może mieć problem ze strzeleniem 2 goli lecz jak szybko padnie bramka na 1:0 dla Katalończyków to Inter będzie musiał iść do przodu. Wierze że Mourinho wymyśli coś co rozniesie Barce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...