Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lewandowski.. ;)

szkoda tej drugiej okazji :( mało brakowało a byłaby bramka meczu chociaż ta druga strzelona przez tego młodego brazylijczyka też przepiękna.Rzeczywiście świetny mecz w dużym tempie.Reus na swoim dobrym poziomie Gotze obudził się w drugiej połowie i było już świetnie.Troche kulała lewa strona Shmelzer jeszcze nie w formie.Dziwią mnie zachwyty niemieckiej prasy nad Hummelsem,dla mnie grał słabo chociaż uważam że jest jednym z lepszych środkowych obrońców w europie,no i uratował wynik bramką.Rewanż będzie na noże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewanż na Old Trafford będzie mega ciekawy, musimy strzelić bramkę, a ManU na pewno będzie chciało grać ofensywnie. Wczoraj mieliśmy przewagę ale nie przełożyło się to na 100% okazje bramkowe i to mnie martwi. Niestety nie wiedziałem tej iskry i waleczności z poprzedniego sezonu dlatego koniecznie bedzie trzeba zagrać lepiej.

Taka ciekawostka, CR7 zdobywają bramkę wyskakując do piłki jego głowa znajdowała się przy oddaniu strzału na wysokości... 2,93 metra :D To jest człowiek z innej planety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka ciekawostka, CR7 zdobywają bramkę wyskakując do piłki jego głowa znajdowała się przy oddaniu strzału na wysokości... 2,93 metra :D To jest człowiek z innej planety

przepiękny ten Jego gol!

Gdyby Di Maria wykorzystał chciażby jedną z prawie 100% okazji wynik byłby inny.Bramka Wellbecka też przepiękna.

 

W kontekście tych dwóch spotkań doszedłem do wniosku że Robert świetnie pasowałby zarówno do MU gra podobnie do van Persiego który niestety choć gra świetnie to jest już wiekowy,w Realu z powodzeniem mógłby zastąpić Benzemę który zagrał słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy jeszcze się podszkoli, młody chłopak jest, jak trafi do Bayernu to dobrze, w Bundeslidze ma wyrobioną markę, Bayern też pewnie liczy na dobry start w LM w przyszłym sezonie. Fajną opcją jest też MU, z Kagawą dobrze się rozumieją...a ligę hiszpańską i włoską zostawiłbym na trochę później, może za 2-3 lata jak będzie chciał spróbować czegoś nowego i będzie "światową marką".

 

Tymczasem Isia gra z Iwanowiczową :D

 

poprzełamywały się po razie i Aga wygrała jedno swoje podanie jest 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...