Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mnie wkurza to godzina tego meczu 14 30 :/

Na trybunach może być ciekawie :)

 

Wracając do meczu Drużyny Wiary Lecha to dostaliśmy w tyte 0-4 hehe

Tutaj mała fotorelacja :)

http://fotofanatics.eu/zdjecia/104,KKS_Wiara_Lecha__Jurand_Kozieglowy.html

 

Jak tam pany po Marszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wkurza to godzina tego meczu 14 30 :/

Na trybunach może być ciekawie :)

 

dobra godzina :-P

do zoo wolus w niedzielę

 

 

----------------------------------

 

Mam wielką prośbę o zamieszczenie na forum informacji o tym że znalazłem kluczyki do Subaryny, zapewne jakiś starszy model bo bez imobilisera, wydaje mi się że do forestera. Klucze zostały znalezione przy parkometrze w okolicach stadionu Legii w Warszawie. [...]

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

"Na czas odpalenia rac na meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań na stadionie w Gdańsku został wyłączony system monitoringu - ujawnił dziś w Radiu Gdańsk Ryszard Stachurski.

 

Wojewoda pomorski powiedział w Rozmowie Kontrolowanej, że wyszło to na jaw, gdy policja poprosiła o nagranie z meczu z 30 września, by ustalić którzy kibice złamali prawo.

Ktoś celowo wyłączył na stadionie monitoring.

Okazało się, że system monitoringu przestał działać, gdy w sektorze gości odpalone zostały race.

 

Policja stwierdziła, że monitoring został wyłączony na 2 minuty przed pokazem pirotechnicznym i włączony ponownie 5 minut po jego zakończeniu. Ustalono, że dostęp do systemu monitoringu w tym czasie miało 18 osób. Jednak zarząd klubu Lechia Gdańsk, który był organizatorem spotkania nie był wstanie stwierdzić, kto wyłączył system kamer.

 

Sprawę wyjaśnia policja. W jej konsekwencji wojewoda podjął decyzję o zamknięciu obu sektorów dla gości podczas piątkowego meczu Lechii z Widzewem Łódź w Gdańsku.

 

Lechia Gdańsk potwierdza

 

Zdaniem rzecznika klubu Michała Lewandowskiego ktoś bezprawnie wyłączył monitoring w trakcie meczu z Lechem Poznań, przez co nie zostały nagrane ekscesy kibiców. Winę za to zdaniem Lechii ponosi zewnętrzna firma, która była odpowiedzialna za rejestrację przebiegu spotkania na PGE Arenie.

 

Klub zapewnia, że nikt z jego pracowników w trakcie meczu nie ma dostępu do systemu monitoringu. Nie mógł więc chwilę przed odpaleniem rac wyłączyć go, a chwilę potem ponownie włączyć. Dostęp mają za to pracownicy zewnętrznej firmy Blue Services, odpowiedzialnej za monitoring.

 

Klub wraz z policją ustala teraz winowajcę oraz to, jaką rolę odegrał w całej sprawie operator PGE Areny. Lechia zamierza oddać sprawę do sądu."

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POlicja próbowała sprowokować

 

kolejny raz się na Tobie zawiodłem Markus :neutral:

 

działania psów to momentami dramat ale to nie znaczy, że celowo prowokowali burdy...

 

jako osoba jeżdżąca powinieneś wiedzieć jak to działa. jeżeli byłbyś "przypadkową osobą, która przyszła na marsz" to nie dziwiłby mnie taki wpis. dlatego nie wiem czy naprawdę w to wierzysz czy szerzysz propagandę.

 

w całej tej sytuacji najbardziej przykre jest to jak kibice strzelają se w nogę i dają się wykorzystywać. czerpiąc z tego ogromną radochę oczywiście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda. Ja tam byłem, widziałem. Masz Action kilka filmików jak to wyglądało. Zanim wszystko się zaczęlo, to już ludzie mówili, że to PROWO jest.

Możesz mieć inne zdanie, ale ja tam byłem i widziałem. Uwierz mi, że gdyby kaski nie zablokowali marszu, do niczego by nie doszło. Chcieli celowo wywołać haję i prawie się im udało. Prawie, bo po pół godziny odpuścili i marsz spokojnie ruszył dalej bez żadnych już ekscesów. Było to potrzebne?? sokołowski potem pierdzieli w tv, że nikt nic nie prowokował. Od nas gościu ma fotki jak psiarnia przebrana za kibiców wyciąga z kabaryny race, które poterm lądują na kaskach. Dalej przypadek,czy fotomontaż?

 

To był Marsz Niepodległości organizowany przez ONR. To nie był marsz kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją wiedzę opieram wyłącznie na filmach. z jednej i drugiej strony oraz niezależnych. na pewno nie na tym "co mówili ludzie".

 

Od nas gościu ma fotki jak psiarnia przebrana za kibiców wyciąga z kabaryny race, które poterm lądują na kaskach. Dalej przypadek,czy fotomontaż?

 

niech wrzuca w net. myślę, że zrobią furorę. niezależenie od tego czy to fotomontaż czy nie. ja sceptycznie podchodzę do tego typu informacji.

 

 

To był Marsz Niepodległości organizowany przez ONR. To nie był marsz kibiców.

 

wiem Markus. chodzi mi o to, że burdy na tym marszu to zasługa kibiców. piszę ogólnie kibiców lecz zdaję sobie sprawę, że duża część tych debili z kibicowaniem nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to masz.

 

 

Jeszcze jakieś pytania?

 

Co do fotek znajomego to popytam, czy juz je wrzucił w net. Miłego oglądania.

 

Każdy niech zinterpretuje po swojemu. Dla mnie termatu już nie ma, było minęło.

 

Teraz żyję weekendem i meczem w Ząbkach, na który mam zamiar się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaf i Action sory Panowie ale nawet jak sie postaracie to nie da rady zatuszowac tego co milicja odwaliła

łapta i oglądajta od 7:40- 7:50

7:30 grupa CBŚ widziana za kordonem a potem zaczyna sie prowokacja

nawet ślepy to zobaczy :mrgreen:

grupa co wybiega z ulicy i potem się chowa

to CBŚ i milicja w kominach - to jest ten dowód

chciano rozwalić demonstracje i prawie się udało

ja wiem co gada wyborcza i wot, tvp1 i 2 ale bez jaj, takie kity nie przechodzą

 

 

można zwalać na kiboli ale naprawdę trzeba mieć tupet i mały rozum oraz robić to mało umiejętnie co pokazują filmy + zdjęcia

 

tu widać cały marsz oraz moment tej dziwnej blokady która była wyreżyserowana ale nic z niej nie wyszło

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...