Skocz do zawartości

Wymiary Stopu w spoilerze GC8 STI v5/v6


Picasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kupiłem replikę spoilera z STI v6 ... Spoiler wygląda całkiem dobrze ale niestety światło stopu, które jest w nim zamontowane nie dość że wygląda na tandetę, dodatkowo wydaje mi się bardzo małe w stosunku do oryginału. Prośba dla posiadaczy GC8 Sti... czy może mi ktoś podać wymiary tego przetłoczenia gdzie jest montowany stop ? Prosiłbym o wymiary od strony szyby jak i z tyłu samochodu oraz szerokość samej lampki stop, Jest do dla mnie dość istotne bo jeżeli okaże się, że u mnie to odbiega od oryginału to będę przerabiał spoiler na ,,płaski'', bez przetłoczenia i stopu.

 

Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyślij mi fotke tego starego stopu co znim jest nie tak. Małe lotki do wrx chodzą po 100 zeta na Allegro chyba maja takie same stopy nie jestem pewien sam oryginalny stop ciezko albo drogo do kupienia

A jednak nie pasuje na fotkach twój był spękany kup laminat do klejenia czy jak sie to nazywa zaklej pęknięcia i odrazu ten stop ja bym gitary se nie zawracal.

Edytowane przez dareckiislandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest tak strasznie jak pomalujesz pod kolor nadwozia bedzie całkiem inaczej wyglądać. Problem jest taki ze tez miałem kilka pęknięć w swoim spoilerze i z czasem pęknięcia sie znowu pojawiły jednak to wszystko pracuje gdy sie ostro ciśnie. I wkoncu zmieniłem swój na karbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten który kupiłem już chwilę jeździł i ma się bardzo dobrze. Mam na dzieję, że równie dobrze będzie się trzymał na mojej klapie  ;)

 

Co do stopu ... Bardzo spodobał mi się z peugeota 607 (biały), ale jeszcze muszę się dowiedzieć jak jest z szerokością tej lampki 

http://allegro.pl/trzecie-swiatlo-stop-stopu-lampa-tyl-peugeot-607-i4570345395.html

Edytowane przez Picasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...