Jump to content

Przegląd przedzakupowy Tarnów

virek1
 Share

Recommended Posts

virek1 nie wiem nic o aucie , nie wiem gdzie sprawdzić w Twoich okolicach  ale wiem jaki koszt jest takiej imprezy ;) około 440 zł w ASO w zależności od miasta - taki koszt Kraków...

Dzięki wielkie ! Jeżeli coś wyjdzie z zakupu to się pochwalę :)

A może ktoś z forumowiczów obeznany w temacie Imprezy byłby w stanie podjechać ze mną zobaczyć auto, jeżeli wszystko na pierwszy rzut oka było by ok to wziąłbym go do sprawdzenia, termin najbliższa sobota ?

Kupiłeś to czarne subaru ? ja kilka razy je widziałem ,jak mnie pamięć nie myli ;)  to raz zamieniłem dwa słowa z kierownikiem tej imprezy ;)   ,ale nie znam gościa ,dość głośny wydech ,sprzęgło spiek ,na pewno to nie jest wersja EU, nie chcę się za bardzo wypowiadać bo dobrze jej nie oglądałem

Jedynie co oceniam od tygodnia to choroba, 39 stopni gorączki więc jedynie co mi teraz w głowie to łóżko, więc wszystko odroczone w czasie.

To zdrowia życzymy :)

I nie  żebym się narzucał, ale jakby ten z Tarnowa Ci nie podszedł, to za podobne pieniądze niebawem będę sprzedawał swojego WRX, tyle, że Hawka ;)

Edited by pegi

Napisany Wczoraj, 22:29 FILIP2010, o 16 Jul 2014 - 21:00, powiedział: Kolego podjedz do Czakramu w Tarnowie,może oni Ci pomogą ocenić stan bulgota ...   To zależy kto będzie go tam og

Może masz racje .. bo jak kiedyś podleciałem tam swoim , to obstawili go jak by widzieli subaru pierwszy raz w życiu .. .

Moim zdaniem najpewniej będzie podlecieć do Nowego Sącza (nie do ASO) 

FILIP jest tan na pewno jena osoba która bardzo dobrze oceniła by stan tego wozu ,sprzęt też  mają wystarczający

Nie wiadomo czy sprzedający pojechał by do NS

ps jesteś z okolic Tarnowa ?

a pewno jena osoba która bardzo dobrze oceniła by stan tego wozu ,sprzęt też  mają wystarczający Nie wiadomo czy sprzedający pojechał by do NS   ps jesteś z okolic Tarnow

Ja nie twierdze ze tam nie ma fachowców ,tylko odniosłem takie wrażenie że rzadko bywają tam samochody marki subaru ..