Skocz do zawartości

Przegląd przedzakupowy Tarnów


virek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Przymierzam się do zakupu http://otomoto.pl/subaru-impreza-subaru-impreza-wrx-2004r-4x4-250km-C33643051.html

 

Stąd moje pytanie, gdzie w Tarnowie lub okolicy można rzetelnie sprawdzić auto ?

 

Jaki to mniej więcej koszt ?

 

Ktoś coś wie o tym aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ! Jeżeli coś wyjdzie z zakupu to się pochwalę :)


A może ktoś z forumowiczów obeznany w temacie Imprezy byłby w stanie podjechać ze mną zobaczyć auto, jeżeli wszystko na pierwszy rzut oka było by ok to wziąłbym go do sprawdzenia, termin najbliższa sobota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś to czarne subaru ? ja kilka razy je widziałem ,jak mnie pamięć nie myli ;)  to raz zamieniłem dwa słowa z kierownikiem tej imprezy ;)   ,ale nie znam gościa ,dość głośny wydech ,sprzęgło spiek ,na pewno to nie jest wersja EU, nie chcę się za bardzo wypowiadać bo dobrze jej nie oglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdrowia życzymy :)

I nie  żebym się narzucał, ale jakby ten z Tarnowa Ci nie podszedł, to za podobne pieniądze niebawem będę sprzedawał swojego WRX, tyle, że Hawka ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisany Wczoraj, 22:29 FILIP2010, o 16 Jul 2014 - 21:00, powiedział: Kolego podjedz do Czakramu w Tarnowie,może oni Ci pomogą ocenić stan bulgota ...   To zależy kto będzie go tam og
  

 

Może masz racje .. bo jak kiedyś podleciałem tam swoim , to obstawili go jak by widzieli subaru pierwszy raz w życiu .. .

Moim zdaniem najpewniej będzie podlecieć do Nowego Sącza (nie do ASO) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a pewno jena osoba która bardzo dobrze oceniła by stan tego wozu ,sprzęt też  mają wystarczający Nie wiadomo czy sprzedający pojechał by do NS   ps jesteś z okolic Tarnow
 

 

Ja nie twierdze ze tam nie ma fachowców ,tylko odniosłem takie wrażenie że rzadko bywają tam samochody marki subaru ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...