Skocz do zawartości

Prosba o odkodowanie nru VIN


BedMac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos z szanownych forumowiczow moglby pomoc w odkodowaniu vin-u outbacka ktory byc moze stanie sie mym pierwszym subaru?

 

JF1BP9KKB4G011275

 

Auto bylo pierwszy raz rejestrowane w 2004 r., 2.5 l, manual. Glownie chodzi mi o to czy da sie po tym numerze okreslic czy silnik jest DOHC czy SOHC. Auto mam zamiar zagazowac i z tego co sie zdazylem zorientowac SOHC nadaje sie do tego lepiej?

 

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos z szanownych forumowiczow moglby pomoc w odkodowaniu vin-u outbacka ktory byc moze stanie sie mym pierwszym subaru?

 

JF1BP9KKB4G011275

 

Auto bylo pierwszy raz rejestrowane w 2004 r., 2.5 l, manual. Glownie chodzi mi o to czy da sie po tym numerze okreslic czy silnik jest DOHC czy SOHC. Auto mam zamiar zagazowac i z tego co sie zdazylem zorientowac SOHC nadaje sie do tego lepiej?

 

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

 

Znalazłem coś takiego:

 

Subaru Legacy 2.5L SOHC NA - Producent: Subaru, Model: Legacy, Pojemność silnika [cm3]: 2500, Rodzaj paliwa: Petrol + Gas, Moc: 150 KM / 110 kW, Kraj producenta: Japonia, Typ skrzyni biegów: Manualna, Linia: 2.5.5I, Silnik: 2.5L SOHC NA, Napęd: FULLTIME 4WD, Skrzynia biegów: 5-speed, Kolor lakieru: BRILLIANT SILVER, Opis: 4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna, ABS, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, alufelgi, ksenony, światła przeciwmgłowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc.

Wiekszosc sie zgadza z opisem auta - oprocz xenonow. Czy ktos sie orientuje czy xenony byly dostepne w OBK przedliftowym? Wiem, ze w polifcie to chyba standard byl. No i na zdjeciach nie widze dysz od spryskiwaczy reflektorow a to chyba taki wymog jest, ze musza byc przy xenonach... Chyba ze nie mam racji...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autko jest z US to może mieć xenony bez spryskiwaczy - ja tak mam.

Rzeczywiście w Europie jest to wymóg więc ktoś upierdliwy mógłby się przyczepić, sam zastanawiam się czy dla świętego spokoju nie domontować sobie identycznych wyjść na zderzaku jak te na masce od spryskiwaczy szyby. Z drugiej strony hamerykańce mają też pomarańczowe pozycje więc jeśli koszt przerobienia lamp będzie jakoś znacząco wysoki to prawdopodobnie zainwestuję w komplet nowych lamp z homologacją Europejską.

 

Opisy VINów mogą się nie pokrywać 100% ze stanem faktycznym a ja niestety nie jestem już w stanie tutaj Tobie więcej pomóc.

Edytowane przez blaiseC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...