Skocz do zawartości

1. International SUBARU meeting, Sturovo, Słowacja


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wczorajszego spotkania warszawskiej frakcji forum zostałem delegowany do organizacji wspólnego wyjazdu forumowiczów na Międzynarodowy zlot SUBARU na Słowacji.

 

Czasu coraz mniej, więc przejdźmy od słów do czynów :)

 

Na dzień dzisiejszy koordynuję wyjazd ekipy warszawskiej, jednak z przyjemnością podejmę się organizacji wyjazdu wszystkich forumowiczów.

 

Co wiemy?

 

Zlot odbędzie się w dniach 23 - 24 września w miejscowości Sturovo. Słowacka strona oraz forum (www.subarutuning.sk) dopiero raczkują jednak mam nadzieję że przy naszym (oraz klubów z innych krajów) udziale impreza będzie udana. Przeglądając galerię ze zlotów mam nadzieję na ciekawy wyjazd.

 

Dzisiaj wysłałem zapytanie do organizatora, czekam na następujące odpowiedzi:

 

1. Szczegółowa agenda zlotu

2. Informacje nt noclegu (warunki, koszty)

3. Koszty dodatkowe

 

Po otrzymaniu informacji zwrotnej będę w stanie podać więcej szczegółow dotyczących samej imprezy.

 

Na dzień dzisiejszy lista chętnych przedstawia się następująco (z podziałem na samochody):

 

1. Big G (wolne miejsce w samochodzie)

2. MaciekSubru i Agnieszka

3. Adamusmax (wolne miejsca w samochodzie)

4. Termit (wolne miejsca w samochodzie)

5. Blue, Agnieszka i Vero

6. Mati i Martyna

 

Razem: 6 samochodów i 10 osób

 

Wstępnie wyjazd rozważają:

 

1. Bimber

 

Proszę o możliwie szybkie deklaracje wyjazdu, będzie mi łatwiej rozmawiać ze stroną słowacką w sprawie ewentualnych noclegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przejechałbym się. Pogadam jeszcze z kumplami może też pojadą ( byłyby 4 subara od nas ). Jak będę coś więcej wiedział napiszę PW. Mieszkam 8 km od czeskiej granicy więc byłoby niedaleko chyba:) Pozdro

 

[ Dodano: Wto Sie 29, 2006 8:00 am ]

Ja niestety odpadam z zabawy:/ Może w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodatkowe informacje od organizatora:

 

The success of the entire meet depends on how many Subaru cars will show up on this event. I am delighted that the Polish Subaru owners have optimistic attuitude towards the event. Please find attached the link, which details the path and pictures about the location, where this meet will take place. The preparation of the detailed program is still under construction and organization, but I can tell you in advance that the meet will be a complementary event to the city celebration days' cultural programs.

 

Regarding the city, which will be the host of this event, it is a spa/bath city and since the meet will be after the peak season, there will be accomodation to suit the participants. The www.sturovo.sk , http://mesto.travelguide.sk/sturovo/ , www.vadas.sk and the www.eliot.sk pages can provide a glimpse of the area. The meet itself is free of charge, in addition, the participants will receive 50% off on the thermal spa entrance fee and 10% off from the accomodation prices. I will update you about the rest of the details continuously.

 

Thank you again for your interest. Look forward to hearing from you.

 

Tak jak napisane, zlot ma uzupełniać obchody dni miasta...

 

Kolejne informacje:

 

I´am awaiting 20 cars from czech republik, more than 30 from slovakia and 25 - 30 from hungary. We hawe ivitated Austrian Subaru Club as well, but I don´t have any rections.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...