Skocz do zawartości

Pytanie o zderzak blob


Jano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko może ktoś przerabiał temat. Chodzi mi czy jest jakaś różnica w zderzaku tylnym do subaru imprezy sedan blobeye (04 rocznik) pomiędzy modelami n/a, WRX, STI, a jeżeli jest to jaka. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem że MY 5,6,7 mają troche inny zderzak, ponieważ mają takie plastikowe nakładki przy nadkolach, które nachodzą na zderzak, i tam jest takie inne przetłoczenie, ale chyba przy lampach się nie różnią (przynajmniej tak mi się wydaje). Ale może ktoś oriętuje się jak to wygląda względem n/a - wizualnie na pierwszy rzut oka są takie same, ale nie wiem jak to będzie z szerokością czy n/a nie będzie węższy niż wrx i sti ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem że MY 5,6,7 mają troche inny zderzak, ponieważ mają takie plastikowe nakładki przy nadkolach, które nachodzą na zderzak, i tam jest takie inne przetłoczenie, ale chyba przy lampach się nie różnią (przynajmniej tak mi się wydaje). Ale może ktoś oriętuje się jak to wygląda względem n/a - wizualnie na pierwszy rzut oka są takie same, ale nie wiem jak to będzie z szerokością czy n/a nie będzie węższy niż wrx i sti ?

Dokładnie tak jak piszesz, za sprawą zwiększenia rozstawu tylnych kół zmieniła się szerokość zderzaka.

Przy lampach są takie same.

Wersje N/a są takie same jak WRX/STi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz, za sprawą zwiększenia rozstawu tylnych kół zmieniła się szerokość zderzaka.

Przy lampach są takie same.

Wersje N/a są takie same jak WRX/STi

 

czyli kolego OWOC - podsumowując mówisz że zderzaki WRX i STI są takie same, a jeśli chodzi o n/a to wizualnie jest on również taki sam, tylko że jest węższy bo wiadomo że n/a nie było usportowione, a co za tym idzie - nie było poszerzone. Więc do STI siądzie zderzak tylko i wyłącznie z WRX, ulb STI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...