Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomir, metalmot grunwaldzka 487. zmierz chociaż króciec na który to włazić ma :wink:

 

 

Tam mają gumowe o podanej przez Mzy średnicy wewnętrznej. Dziękuję za podpowiedź. Jak ktoś ma pomysł gdzie mogą mieć sylikony dzisiaj to jeszcze skorzystam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam porady. Węże przy trójniku które były sparciałe wymienione, a problem przerywania przy gazie w podłodze nadal występuje. Co ciekawsze w przewodzie nie było restryktora. Czy to może być przyczyna ? Wygląda na to że nie ma go od kiedy mam samochód , a problem jest świeży :roll: Może coś z przewodami wysokiego napięcia lub świece ? Pomysłów już trochę brak. Jutro zaczynam poszukiwania brakującego restryktora, ale jeżeli to nie pomoże to zwracam się o namiary na jakieś zaufane nie-aso w 3mieście. Wszystkie naprawy do tej pory wykonywał mi kuzyn który ma warsztat, ale to były same mechaniczne tematy... Teraz muszę fachowców znaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, jak nie miałeś restryktora, to powinno dmuchać 0,5 bara i fura niezbyt by jechała. Wal do Janka

 

No właśnie też mnie to zastanawia. Może nie jechała :mrgreen: Zegara doładowania nie mam jeszcze. Chciałem w tym miesiącu założyć, ale nie będę kasy wywalał jak fura nie chodzi i trzeba naprawiać :roll:

 

Janek, dzięki i PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd napisał(a):

NAGENGAST

 

ogarniaja ok :) jak mi sie skoncza Teiny to na pewno ich odwiedze :)

Sugeruję Ci poczekać na wynik mojej reklamacji zregenerowanych Teinów :( Na dniach się muszę do nich przejechać. Po torze F1 pewnie jeździłoby mi się cudownie, ale po ulicach skaczę jak piłeczka kauczukowa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile taka regeneracja kosztuje?

Powoli muszę myśleć o amorkach na tył i pewnie w moim przypadku lepiej będzie kupić nowe zamiast regenerować stare :roll:

 

Czy to możliwe, żebym miał w wolnymssaku sprzęgło z wrx-a :?

Sprawdzałem po numerach części i wychodzi mi, że docisk i tarcza ta sama co w turbo tylko łożysko inne. Może coś źle poszukałem, sprawdzi mnie ktoś 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję Ci poczekać na wynik mojej reklamacji zregenerowanych Teinów Na dniach się muszę do nich przejechać. Po torze F1 pewnie jeździłoby mi się cudownie, ale po ulicach skaczę jak piłeczka kauczukowa

 

Takie sa Teiny :P:twisted: W poprzednim aucie jak mi siadly i zrobilem je u nich to czulem sie jak na zawieszeniu STi a nie na Teinie, ale mi to pasowalo na PL drogi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa Teiny :P:twisted:

Fabryczne takie nie były :wink: Zrobiłem na tym zawieszeniu ponad 50kkm. Były twarde, ale wybierały (na codzień jeździłem 8-kach wszędzie). Teraz w zasadzie są tylko twarde, chociaż mam ustawione na najbardziej miękkie :| Dodatkowo silniczki z tyłu chyba przestały trybić - prawie ich nie słychać przy regulacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję Ci poczekać na wynik mojej reklamacji zregenerowanych Teinów

 

ja niestety 3 razy reklamowałem cieknącą przekładnie ( aż napisali pismo, że to nie ich wina ale ostatecznie zrobili wkońcu dobrze ) + reklamacja naprawy klimy ( dzięki Adasch za namiary na regemet, wysłali mnie do NAGENGAST spowrotem aby poprawli swoją robotę ).

 

jestem ciekaw jak Ciebie potraktują . Mi nawet nie wytłumaczyli gdzie dali ciała, nie mówiąc o przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...