Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ciągnąc przewijający się ostatnio temat - w długi weekend w Szczecinie na światłach stanęła koło mnie blondzia. Jechała... YZF-R1. Na zielonym odwinęła manetę i tyle ją było widać. Nawet nie próbowałem się przystawiać. Zrobiła na mnie duuże wrażenie, chociaż nie widziałem jej twarzy ani za bardzo figury, a tylko kitkę wystającą spod kasku (stąd wiem, że blondzia) :mrgreen:

 

Albo blondzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spota.

 

Pod filharmonia dopial sie do nas merc okularnik. Mimo staran szedl rowno... Przed dworcem wystartowal baaardzo zdrowo/szybciej po czym na kolejnych swiatlach, dla zabawy zaczal palic lacze.

 

Wszystko bylo by normalne gdyby nie to, ze pisze o usmiechnietym, starszym kolesiu, z wasikiem i okularkami w TAKSOWCE! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz,

 

wykastrowałem nowy rom t-mobile i wyciągnąłem paczkę polonizacyjną - działa perfect z każdym romem 3.14. Wywaliłem tmobile bo w połączeniach domyślnie było połączenie ery i nie dało się go zmienić. Ponieważ nie uznaje takiego chamstwa typowego dla tej sieci zainstalowałem najnowszy 3.14 wwe wymagający hspl 3.03 plus paczkę polonizacyjną. hspl 3.30 jest dostępny chyba od niedwna bo jakiś czas temu był hspl 2.04. Teraz Wszystko śmiga :mrgreen:

 

jak byś chciał to mogę wrzucić na swojego ftp pliki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty aby przypadkiem mnie nie obrażasz?

ej, no przecież wszystko jest jasne :oops::mrgreen:

wiadomo, że pierwszą rzeczą jaką się robi po zakupie HCT to modyfikacja i natychmiastowa utrata gwarancji, no zresztą nokia też mi się ostatnio nawinęła chociaż generalnie nie zniżam się do tak prymitywnego poziomu 8) (kiedy upadną? 2-3 lata?) ale uczciwie muszę przyznać że nokia 5360 to ciekawy telefon. Ma nawet DLNA media player, niezłe cpu i gpu i resztę jak BT wifi i chyba gps ale w tym przypadku gps jest raczej bezużyteczny. Chyba był zbyt drogi w produkcji i szybko z nim skończyli, no i zawsze był drogi w abonamencie. Wybaczam mu nawet 5 krotną naprawę w serwisie (oczywiste dla nokii) aż w końcu dostał nową płytę i obudowę bo starą tak często rozbierali, że się "zużyła". Oczywiście jełopowa sieć go zbrandowała a to oznaczało wojnę która zakończyła się OEM sofetm na który wychodzą aktualizacje.

 

wracając, HD2 działa nieźle, WM6.5 szaleje, android również. WM7 nie testowałem ale penie kiedyś sobie ugotuję...no i nie mam na co zamienić kaisera, bo chce palmowe przyciski i WM ale pewnie się musiał zmusić bo 400mhz to już 2008r było średniakiem. Zostaje ew HD7 ew swap z żoną czyli sensation <-> HD2

 

Pozdrawiam i życzę każdemu porządnego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki miałem burdel po zatankowaniu na lotosie obok auchan - było tanio :evil:

szarpało przy 2800rpm niemiłosiernie (tempomat i lekkie górki)

LearningView_SS_2011-08-22203046-1.jpg

 

a to po lotos małomiejska i zrobieniu kilku KM

 

LearningView_SS_2011-08-22212156.jpg

 

ciekawe czy przypadek czy głębszy problem :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...