Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Bergen, twój prawie-jak-wrx już jeździ? Czy przy wkładaniu Tomkowego tłumika ''wypruwałeś'' coś z ukł. wydechowego, np kata?

 

Jeździ. Nic nie wypruwałem, operacja była podobna jak w Srebrzance: odczepili Ultera na łączeniu na środku, przerobili mocowania i łączenie Tomkowego tłumika i założyli w miejsce Ultera. I nastała cisza...

 

A Ulter (jak był cały) tak przyjemnie gulgotał :twisted:

 

I kurnik w d....omku.

 

Tak sobie właśnie myślę - czyż to nie jest czysta forma autoerotyzmu - usiąść tyłkiem na kurniku i zapodać 1,2 bara :?: :mrgreen:

 

Jednak mi się mimo wszystko wydaje że Jed miał na myśli osiodłaną, a nie siedzącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początek.

 

w czwartek o 14 na matarni jest zbiórka na wyjazd do Borska. w palnach małe upalanie autek po zakretach. jak ktos ma ochote to zapraszam. pas jest zapłacony na cały dzien, na miejscu mała zrzutka.

 

siemanko dla kolegi z srt :mrgreen: Jak juz pisalem czwartek po poludnie calkowicie mi nie lezy. Jesli nastepny termin borska bedzie na wczesniejsza godzine to z przyjemnoscia sie dopisuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczescie w klubie SRT sa sami szybcy bezrobotni ;) a w sobote i niedziele wyscigi niestety odpadaja bo kupa ludzi = niebezpiecznie i wynajecie jest koszmarnie drogie.

 

dla zechety dodam ze bedzie pare fajnych aut i można sie sprawdzic, Z06, 350z TT, EVO 9, EVO 8, celica carlos itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczescie w klubie SRT sa sami szybcy bezrobotni ;)

wiem wiem :) pisze i na SRT :mrgreen: bylem nawet na jednym spocie przy Lidlu swoim wtedy jeszcze Legacy Turbo zielonym. :mrgreen:

 

Zresztą jakieś amatorskie fotki wrzuciłem kiedyś tam na str. 9 z przedostatniego spotkania i na str. 12 z ostatniego.

niestety na zadnej nie ma tej M5 o ktorej mowa. Tak mi sie zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...