Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomir mnie ubiegl :/ Jakby ktos mial jakas wisnie zbedna, to ja chetnie kupie, zeby zobaczyc co to za stworzenie :)

 

T.

 

tzd, 1 wiśnię możesz wciąż odstąpić :wink:

 

jak się skończą, mogę się ponownie zająć zamówieniem i zakupami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Apal za poranek, mlody strasznie sie ucieszyl ze ma nowe kolezanki ^^

 

zapach petarda ciagle mi rece pachna ja jak zwykle cos zainstalowalem ,potem przeczytalem instrukcje

wiec pozbieralem porozrzucane drewienka i dawaj upychalem zpowrotem w puszeczke :roll:

 

tzd jesli mozna to ja chetnie sobie wezme jeszcze jeden z twojej puli

 

co do wyjazdu to niechaj wam wstyd bedzie o i tyle za komentarz

na dzien dzisiejszy prawdopodobnie jedzie Niumen (a rodzine odwiedzic) i Kropkowicz (a bo czemu nie)

nocleg nieplanowany bo jak 3 kierowcow to po co

 

i cale wyzywienie pokrywam ja co do partycypacji w paliwie to nie ma i nie bylo o tym mowy

 

:P

 

moze jakiegos grilla zrobimy w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd jesli mozna to ja chetnie sobie wezme jeszcze jeden z twojej puli

 

Nie ma problemu, mogę oddać 1 Skwarze, 1 Tummy'iemu.

 

moze jakiegos grilla zrobimy w weekend?

 

Ja odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Apal za poranek, mlody strasznie sie ucieszyl ze ma nowe kolezanki ^^

 

Robimy powtórkę 8) , mam dla Ciebie drugą puszeczkę od tzd :wink:

 

 

Oddali mi OBKa :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

 

Lakier się na nim błyszczy jak :P

 

i siekla załatwił mi zamek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Apal za poranek, mlody strasznie sie ucieszyl ze ma nowe kolezanki ^^

 

Robimy powtórkę 8) , mam dla Ciebie drugą puszeczkę od tzd :wink:

 

 

Oddali mi OBKa :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

 

Lakier się na nim błyszczy jak :P

 

i siekla załatwił mi zamek :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że jutro pochwalisz się furą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi i być może tzd - ja jak najbardziej jestem chętny na konwój pojeżdżawkowy 3miasto->Toruń w czerwcu. Przy okazji może podrzucę Wam jakieś kółko do przewiezienia :)

 

Po 9 czerwca i dokładnym sprawdzeniu auta w Wawie też bym chętnie pisał :)

 

Apal no to gratulacje :D Wyobrażam sobie jak się cieszysz, bo sam cieszyłem się jak dziecko jak swoją w końcu odebrałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi i być może tzd - ja jak najbardziej jestem chętny na konwój pojeżdżawkowy 3miasto->Toruń w czerwcu. Przy okazji może podrzucę Wam jakieś kółko do przewiezienia :)
mzy jak będę jechać to mogę 2 kółka przygarnąć do bagażnika

 

co do wyjazdu to niechaj wam wstyd bedzie o i tyle za komentarz
się kolega na żartach nie zna :roll: nic dziwnego jak się zagląda raz na kilka miesięcy na forum :P

 

Po 9 czerwca i dokładnym sprawdzeniu auta w Wawie też bym chętnie pisał :)
Młody na oglądanie czy upalanie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :) Jakbyście mieli jakieś 215/45 17" do zarżnięcia do chętnie przygarne.

 

225/45, 205/50 też możesz śmiało upalać. Ja mam alu 16" i kilka kartoflaków do upalania, ale na Borsk nie będę zmieniał. Kto jeszcze chciałby się przejechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrącę z wiśniówką znowu :mrgreen: ,

 

2. Młody, wiśnia x3

4. kashe wisnia x3 odbiór na parkingu reala we wtorek :wink:

5. Primi wiśnia x2

6. darkogda x1

7. Firek wiśnia x 3

8. Kamil wiśnia x 2 - zapłacone, odebrane przez niumena

9. Max 1 szt. zapłacone, odebrane przez niumena

10. niumen, wiśnia x1 zapłacone, odebrane

11.Mateo 2 szt.

13. Tomir 1 szt - mogę Ci podrzucić jak będę w Gdyni, o ile będziesz w fabryce :wink:

 

Tummi - 1 szt. ???

Skwara - jeszcze 1 szt. do odebrania rano w poniedziałek?

 

Nie wiem jak chcecie to ode mnie odebrać, czekam na propozycje 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrącę z wiśniówką znowu :mrgreen: ,

 

2. Młody, wiśnia x3

4. kashe wisnia x3 odbiór na parkingu reala we wtorek :wink:

5. Primi wiśnia x2

6. darkogda x1

7. Firek wiśnia x 3

8. Kamil wiśnia x 2 - zapłacone, odebrane przez niumena

9. Max 1 szt. zapłacone, odebrane przez niumena

10. niumen, wiśnia x1 zapłacone, odebrane

11.Mateo 2 szt.

13. Tomir 1 szt - mogę Ci podrzucić jak będę w Gdyni, o ile będziesz w fabryce :wink:

 

Tummi - 1 szt. ???

Skwara - jeszcze 1 szt. do odebrania rano w poniedziałek?

 

Nie wiem jak chcecie to ode mnie odebrać, czekam na propozycje 8) :mrgreen:

 

W sumie to mogłem wziąć dla Mateo, ale może będzie okazja...za drugim razem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. Tomir 1 szt - mogę Ci podrzucić jak będę w Gdyni, o ile będziesz w fabryce :wink:

 

Jestem codziennie nie zmiennie. Przez najbliższe dni od 9 do 21 . Ale nie chce Cię fatygować. Jakoś odbiorę

 

A przelew doszedł ? bo widzę że mam status nie zapłacone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł, sorki, nie dopisałam. Jakoś się spotkamy mam nadzieję, jakby co mogę zajrzeć do Ciebie, to w końcu niedaleko. Postaram się we wtorek zajechać :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł, sorki, nie dopisałam. Jakoś się spotkamy mam nadzieję, jakby co mogę zajrzeć do Ciebie, to w końcu niedaleko. Postaram się we wtorek zajechać :wink: .
Apal jezeli będziesz u Tomira to zostaw proszę również moje wiśnie :idea: W tej sytuacji poproszę namiary na przelew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł, sorki, nie dopisałam. Jakoś się spotkamy mam nadzieję, jakby co mogę zajrzeć do Ciebie, to w końcu niedaleko. Postaram się we wtorek zajechać :wink: .
Apal jezeli będziesz u Tomira to zostaw proszę również moje wiśnie :idea: W tej sytuacji poproszę namiary na przelew.

 

Ja może też będę u Tomira na początku tygodnia, w razie czego zostawić u niego papierek dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...