Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam AdaSch'a (chyba, bo mina taka, ze się przestraszyłam )

 

mam jutro komunie, a dzisiaj brałem udział w próbie ostatecznej na bierzmowanie. Auto zawalone potrawami, wszędzie maksymalne korki bo 3 rzeczy na krzyż na wyprzedazy -90% w FH i totalna blokada wszystkiego. 2 godziny z gdyni wracałem :evil::evil::evil: . wywaliłem wwszystko w garage :mrgreen: i dawaj z powrotem na świętokrzyską, łódzką, wilanowska i armii krajowej znacznie przekraczając prędkości :twisted: do św brygidy zdążyłem w ostatniej chwili, już nas w ławkach ustawiali.

 

tam mnie zerżnęli za parkowanie (próba 10 min max :evil: ) a tyle zachodu.

Dawaj ogień z powrotem do domu (za sebrnym forkiem xs z nalepkami od plejad (pozdrawiam ale nie wiem kto to był). Obecnie wszystko przygotowane, jutro impreza rodzinna a nawet dwie bo 1 komunia i bierzmowanie.

 

podobno za przekroczenia prędkości trzeba się spowiadać :roll: :?:

 

wczoraj byłem w konfesjonale (20min na kolanach :shock: ) a dzisiaj znowu jestem grzesznik pełną gębą.

nasz forumowy konfesjonał przyjmuje po nocach?

 

Aga, a jaka to skoda? Generalnie zwracam uwagę tylko na subaru i na ew auta znajomych.

 

A no i pozdrawki dla AdaScha spotkanego na Wilanowskiej przed 20

 

również pozdrowionka :mrgreen:

 

co za szalony weekend. No i znowu nie będę na imprezie :cry: PLEASE róbcie foty!

 

Niumen oglądałem galerię kopaniewo - zazdrość w żołądku ściska :oops: . No nie, chyba już wszyscy byli tylko nie ja. Szykuje się coś w najbliższym czasie? toć opon nawet nie wywaliłem aby nieć na takie właśnie wyjazdy.. Jak tak dalej pójdzie to się rozpadną ze starości a nie z zużycia :evil:

 

pozdrowionka dla wszystkich

 

To ja już nie wiem, czy to komunia czy bierzmowanie :roll: :mrgreen:

 

Ciemnoszarą Octavią się poruszam, 3 tygodnie już minęły :( .

 

Dzisiaj takie mega korki, że zawracałam przez zielone na Armii Krajowej, bo się na egzaminy do PORDu spieszyłam :twisted::mrgreen:

 

Tomir, czy jakaś Twoja rodzina nie zdała dzisiaj egzaminu na B? Płeć piękna, trochę chyba starsza od Ciebie, ale ode mnie młodsza :lol: , z Twojej wioski w każdym razie i z Twoim nazwiskiem? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, czy jakaś Twoja rodzina nie zdała dzisiaj egzaminu na B? Płeć piękna, trochę chyba starsza od Ciebie, ale ode mnie młodsza :lol: , z Twojej wioski w każdym razie i z Twoim nazwiskiem? :roll: :mrgreen:

 

Na Kaszubach jest dużo osób o tym nazwisku lub wariacje różne z Y, J lub I . W każdym razie nie rodzina.

 

Co do pogody to jestem dobrej myśli i na bank będzie ładnie. Tzn malo deszczu :P Te prognozy z netu to lipa :mrgreen:

 

z fusów wynika coś zupełnie innego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kaszubach jest dużo osób o tym nazwisku lub wariacje różne z Y, J lub I . W każdym razie nie rodzina.

Y było i z Twojej wioski, nawet na ulicę spojrzałam, no ale jak się nie przyznajesz do ładnej dziewczyny, to trudno :mrgreen:

 

BTW czego to się na egzaminach można naoglądać, to czasami strach wsiadać do punciaka :lol:

 

Co do pogody to jestem dobrej myśli i na bank będzie ładnie. Tzn malo deszczu :P Te prognozy z netu to lipa :mrgreen:

 

z fusów wynika coś zupełnie innego :twisted:

Zaklinaj, zaklinaj, u mnie leje póki co :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim drinku nie ma fusów i wróżę z netu, o tu jest niestety dużo gorzej i na to nie patrzę :mrgreen:

 

słaby jakiś :P w mordę go lej :mrgreen:

 

 

 

 

Zaklinaj, zaklinaj, u mnie leje póki co :( .

 

U mnie nie pada i całkiem ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolejna osoba u mnie poleciała i mam małe maratony 12h w fabryce . Urlopy i wolne dni (nie licząc co któregoś weekendu) zostały zawieszone do połowy lipca :roll: Jeszcze załatwiam z gościem z innego punktu żeby za mnie przyszedł . Jutro pogadamy . Naklejki masz załatwione na 100 %

 

 

Dobranoc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tam ma byc FIREK-TOMIR-PRIMI tak jak na zgłoszeniu - jestes oficjalnie zgłoszony i zarejestrowany na zlot wiec koszulki czekaja, panienki szykuja tequile i jesli bedzie to konieczne to Cie z Primim sila zapakujemy do Forka - rano pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję aktualną pogodę na wsi :mrgreen:

Temp 8,4 st

Wiatr 0

Opady: chwilowo ustały, ale rano deszcz mnie obudził więc będzie grząsko na OSach.

Weźcie odpowiednie buty, Apal tym razem nie w szpilkach :mrgreen: bo trzeba dojść trochę poboczem na te miejscówki co je wcześniej wklejałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie odpowiednie buty, Apal tym razem nie w szpilkach :mrgreen: bo trzeba dojść trochę poboczem na te miejscówki co je wcześniej wklejałem :wink:

 

No nie, teraz mi to mówisz :P:mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich, smyk zaliczony i wszyscy są zadowoleni :lol: , chociaż w drodze na OS już myślałam, że będziemy zawracać :wink: .

Trochę rajdówek mijałam po drodze z powrotem, koło Oszołoma m.in. AK, ale wpatrzony przed siebie był mocno :wink: .

 

 

Macie plan na jutro się spotkać?

 

No i pogoda dopisała :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie wjechałem do domu

PRIMI dzięki za pilotowanie

Tomir - przemysl na powaznie

Reszta towarzystwa na spocie - MEGA fajne spotkanie, niektórzy przeszli samych siebie i jak to ktoś dzisiaj powiedział:

"...rajd? jaki rajd? w pi.....u z rajdem mandarynkę wciągnij...."

Trzeba przyznac było wesoło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMI dzięki za pilotowanie
Powoli się przyzwyczajam do bujania :mrgreen:
Macie plan na jutro się spotkać?
Wstępnie umówiliśmy się na 10:00 w tym samym miejscu co dzisiaj w Kielnie, ale kto przyjedzie to się okaże jutro. Ja sam nie wiem czy dam radę być :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za pilotowanie po nieznanych mi terenach ;)

 

Fajnie było, sporo fotek jest do ogarnięcia, tylko komputer nie współpracuje - nie ogarnia tych zdjęć (zresztą i tak większość jest u Izy na netbooku - dzięki za użyczenie miejsca).

 

A forek dał radę w tym lekkim terenie, to jedna z kilku przewag na GTkiem (trzeba szukać pozytywów w nieszczęsciu, jakim był wypadek ;) )

 

Dzięki i do jutra. przed 10 w Kielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...