Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

AdaSch no, zobaczymy jak to będzie z tym drugim, jak będzie zew no to będzie, na razie dajemy rade w kawalerce więc najwyżej damy radę w 3pokojowym przez chwilę ;) Kto powiedział, że trzeba całe życie w jednym mieszkaniu przesiedzieć :)

 

kashmere a właśnie, że kupię! Żeby Cię pocieszyć, to kupię S13 a nie S14 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi te techniki, póki jeszcze nie znam płci

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pierwsza powinna być losowa no chyba, że chcecie celować :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 2:50 pm ]

Sami,

 

pamiętaj, że do subaru wchadzą tylko dwa isofixy, wiec większa rodzinka odpada :twisted::twisted::twisted:

 

może tribreca na tylnym rzędzie ma isofixy ale wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak prędzej czy później się dowiecie, więc by uciąć różne być może krążące plotki -

 

mój giej-tek się lekko popsuł :???:

 

W poniedziałek wieczorem jadąc obwodnicą z niumenem na pokładzie braliśmy udział w kolizji drogowej. zgodnie z orzeczeniem policji - ktoś mi zajechał drogę, nie wyhamowałem i przywaliłem... poduchy wywaliły, silnik się cofnął, dach ponoć przełamał. lampki też się zbiły.

 

sprawca - kierowca toyoty avensis - przyznał się do winy i przyjął mandat karny.

 

aha. GT-ek nie jeździ, więc jakbyście widzieli niebieskiego MY00 na mieście, to nie ja.

czekam na oględziny przez likwidatora, szkoda będzie likwidowana z OC sprawcy. jeśli ktoś ma doświadczenia z takimi szkodami (najprawdopodobniej całkowitymi) to proszę o pw.

 

Pozdro i miłego dnia. Niumena przepraszam za stresy i ewentualne dolegliwości, oraz dzięki za ogarnięcie pomocy drogowej. Dzięki dla Karoliny i Michała z Technologic za użyczenie trawnika do składowania trupa.

 

Będę zobowiązany za powstrzymanie się od śmiesznych czy ironicznymi komentarzy, od kondolencji równiez - nikt nie zginął, to tylko samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z njuejdżów to dopiero hawk mi się podoba, ale to trochę poza moim zasięgiem... no może bugeye. gdyby nie ta waga...

 

musi być gjekek, mam trochę gratów do niego, w garażu, w mieszkaniu i w drodze z Ameryki :D

 

żartowałem... graty można sprzedać, a chwilowo i tak czekam na rozwiązanie sprawy z ubezpieczeniem. no to sobie poczekam z decyzją, mam czas do namysłu :]

 

wybaczcie, mam szumy i mętlik w głowie, może to przez tą stłuczkę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał brać hądę lub reną to prędzej wygodne dupowozy accord lub laguna1. i całkiem poważnie o tym myślę. tylko one nie mają 4x4 :(

 

legacy? najchętniej legacy GT, ale to w ogóle poza moim zasięgiem :]

imgsubaru%20legacy%20gt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, olej subaru- przynaj że w ostatnim czasie zainwestowałes kupę siana i g..o z tego miałes. Hąda w roli dupowozu ok- w dodatku CTR jest bardzo szybki. Clio beznadziejnie wykonane, ale 190km robi robotę :cool:

 

ps. Gdyby to nie miał byc dupowóz nigdy bym Ci FWD nie polecił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dupowóz, to wygodna, kanapowa, stara ale jara klasa średnia, a nie niby-agresywne śmieszne ciasne clio :lol:

 

Po prostu bardzo spodobało mi się stałe 4x4, a audi quattro mi się nie podoba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO Zdanowicz jest promocja, dzisiaj byłam i oglądałam fajnego Legacy co mało pali i ma lepszy moment od mojego OBKa :twisted::mrgreen: .

 

Sprzedawca specjalnie dla mnie :wink: zrobi mega promocję :twisted::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...