Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

auto: bug01

 

gratuluję zakupu :)

 

i kup alu, np 16 od GT-ka, są stosunkowo tanie, można trafić za 6-8 stówek za komplet (np tu w sam raz do upalania), albo alu 17 od wrx-a/sti, stalówek taniej pewnie nie znajdziesz, chociaż podobno jakieś od VW czu Opla pasują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję :mrgreen: Jak na razie to gratulacje w pełni uzasadnione, mam nadzieję, że taki stan potrwa jak najdłużej :wink:

 

i kup alu, np 16 od GT-ka, są stosunkowo tanie...

No niestety, musiałbym przednie heble zdjąć, żeby 16 weszły, a wtedy chyba nie jeździłoby mi się najlepiej :mrgreen: Zresztą 16" oryginalne dostałem w komplecie, czekają na "gorsze czasy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kup alu, np 16 od GT-ka, są stosunkowo tanie...

No niestety, musiałbym przednie heble zdjąć, żeby 16 weszły, a wtedy chyba nie jeździłoby mi się najlepiej :mrgreen: Zresztą 16" oryginalne dostałem w komplecie, czekają na "gorsze czasy" :)

To co Ty za heble masz... od porsze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...WRX doinwestowany chyba w takim razie :twisted: Pochwal się a nie trzeba Cię za język ciągnąć...

 

Mam nadzieję, że po pochwaleniu się "laleczka" nie odmówi wkrótce posłuszeństwa :wink:

Niech będzie zatem:

- przelotowy Greedy 2,5" (w miarę cichy, ale przy jednostajnej jeździe powyżej 120km/h robi się uciążliwy po dłuższym czasie)

- remap na ok. 255/355 (hamowałem ją przed kupnem)

- pompka Walbro (nie pamiętam w tej chwili jaka)

- rzeczone heble K-sport z przodu, standard EU z tyłu

- Tein SS + EDFC

Czyli generalnie seria z tymi modami, które na początek są sensowne i (IMHO) w zupełności wystarczające. Jak coś klęknie (tfu, tfu), to będę przynajmniej wiedział co i skąd powinienem kupić :smile:

 

Zamiast zdjęć na razie opis słowny: kolorystyka "klasyczna", kombi, ciężarówka (ten "mod" mi się chyba najbardziej podoba :mrgreen: ).

 

Jak na razie zapier... miodowo, chociaż staram się nie szaleć (widać to zresztą po średnim spalaniu - po ok. 3kkm mam ok. 10,8l Pb98 :mrgreen: :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się nie szaleć (widać to zresztą po średnim spalaniu - po ok. 3kkm mam ok. 10,8l Pb98 :mrgreen: :mrgreen: ).

Może po prostu jest też dobrze zestrojony...

pozazdrościć, ja przy emeryckiej jeździe w korkach robię 100 km na 14 litrach... :/

 

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu jest też dobrze zestrojony...

No mam nadzieję, grzebało w tym "czterech chłopaków z Katowic", więc powinno być zrobione zawodowo :grin:

 

pozazdrościć, ja przy emeryckiej jeździe w korkach robię 100 km na 14 litrach... :/

Fakt faktem, że to 10,8 osiągnąłem jeżdżąc głównie w trasach (pewnie z 90%) z okazjonalnym tylko "butowaniem" przy wyprzedzaniu. Czas na korki nadszedł dopiero teraz, zobaczymy jak wzrośnie apetyt laleczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzy, gratuluję robala :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Ps. przypominam Szanownym o spocie z MM w Harnasiu, na które dostaliśmy zaproszenie. Ktoś się wybiera?

Dla przypomnienia:

 

Heloł :mrgreen:

 

dostałam zaproszenie dla Miłośników Subaru :grin: przyłączenia się na spota do Mitsumaniaków, którzy spotykają się regularnie raz w miesiącu.

Bardzo to miłe z ich strony i myślę, że można skorzystać z zaproszenia i poznać się z miłośnikami 3 diamentów :wink: .

Oto kopia zaproszenia z forum MM:

W związku z tym mam propozycję ...

czy Wy - Miłościcy Subaru - organizujecie spoty na pomorzu??

...a jeśli tak, to czy bylibyście chętni na wspólny Spot z nami??

np 15 listopada w Bacówce HARNAŚ w Sopocie??

 

Co Wy na to :mrgreen:

 

spocik jest na 19tą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 3 miejske orły :!: :lol: :grin: : :lol:

Cały czas Was inwiglipodglądywam (liczę na wakat po Kamińskim) :mrgreen:

A powaznie to mam "trochę" roboty , jak interesuje Was temat Ornety, to na forum ktos tam sie zmawia chyba na koniec liścioopada, ale czy wyjdzie :?:

Narazie 3 miechy walcze z GT-kiem jak bedzie skończony i bozia da pogode , to robimy z chłopakami z Olsztyna OS-ka na prawdziwej trasie z palmami, lub Ornetę, ale podkreslam, że jak skonczę auto :!:

Pozdrówka serdeczne dla Wszystkich :!: :!: :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kojarzy lub ma namiar na kierowcę bugeye WRX-US na GDA ***** z naklejkami www.speedballpomorze.pl ? Sprawa dosyć istotna, jutro spróbuję zatelefonować pod nr ze strony.

 

cza było mówić że chcesz w painta popykać, do lasu możnaby się wybrać z maniakami z armii północ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kojarzy lub ma namiar na kierowcę bugeye WRX-US na GDA ***** z naklejkami www.speedballpomorze.pl ? Sprawa dosyć istotna, jutro spróbuję zatelefonować pod nr ze strony.

 

Czasem go mijam na Trakcie św. Wojciecha i zdaję się że czasem robi zakupy w Bomi niedaleko mnie. Auto bardziej kojarze, niż właściciela. Jak go drapne na dniach to dać mu Twój numer/wziąć od niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd,Ty marudo :!: Jak pisałem ,że działamy z torem w Ostródzie , to cieszyłes się, że tak blisko,teraz 120do50 km od Ciebie :?: może masz trochę miejsca na balkonie , to bedzie bliżej :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: My z DNL--kiem kimniemy na klatówce, Aga z Piotrem upieką pizzę niumen załatwi flache, Primi podłączy sprzęcicho na 24 volt w piwnicy i idzie balecik . Z Firkiem skoczymy w nocy z walichami w kominiarkach po wachę co by taniej było i gicio :!:

Ty uważaj bo Tomir ma układy na seszelach i cos mówił , że tam ziemia tania. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A gdzie ten Straszyn, bo miło by było jeszcze jedną ścieżkę przeorać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...