Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, że coś się stało... coś, przez co np. nie organizujemy browara?

bo jak nie to dorzucam El Paso o 19:00 mi pasuje

 

A co się miało stać? Piwa zabrakło w całym trójmieście? :mrgreen:

 

Może być 19. Miejsce ustalimy jutro w zależności od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wolne będę miał w tym czasie, ale kryzysowo się u mnie robi już pełną gębą :oops: :???:

 

Praca ostatnimi czasy przestaje przynosić jakieś dochody poza pokryciem kosztów związanych z nią samą. Przeglądam oferty, ale jest kiepsko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :twisted: W K-zach potrzeba tylko wykwalifikowanych pracowników, dla opierniczających się nic nie ma :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 12:09 pm ]

W ramach oszczędności przyjechałem dzisiaj do pracy reno 19 i piwa nie pije :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca ostatnimi czasy przestaje przynosić jakieś dochody poza pokryciem kosztów związanych z nią samą. Przeglądam oferty, ale jest kiepsko :roll:
No to faktycznie nieciekawie to wygląda :cry: , ale nie martw się zbytnio, nie masz na głowie żony, dzieci, domu itp. Przyjdzie Twoja kolej i sytuacja z pewnością się poprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, po pierwsze nie martw się, jak napisał Primi bez garbu to jeszcze pół biedy :mrgreen: a po drugie nie myślałeś żeby tu gdzieś wkleić mikro CV i swoje oczekiwania finansowe? Może ktoś-coś-gdzieś-jakoś-kiedyś by miał? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrócone CV

 

szkoły skończył jakieś :twisted:

 

-brałem udział w ogólnopolskim Pierwszym Biegu Nago za autobusem lini 164

-u skutecznianiam bimbactwo i olewactwo gdzie się da :twisted:

- w wolnym czasie zajmuje mnie Ambitne Niezależne Kino Erotyczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, jak Cię jeszcze humor nie opuszcza, to znaczy, że nie jest tak źle :mrgreen:

 

chyba jutro nie dam rady na długo :neutral: gdybyśmy się umówili na wcześniej to byłbym dłużej :wink: - dostałem zaproszenie na urodziny przyjaciółki :mrgreen::twisted:

nie mogę się nie pojawić :neutral: :shock: bo mnie zlinczuje albo rozjedzie kiedyś "przypadkiem" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Paso to knajpka meksykańska :arrow: http://www.trojmiasto.pl/El-Paso i jak ktoś lubi żeberka to polecam w sosie cynamonowo-pikantnym :mrgreen: pycha :roll:
Przy El Paso jest mniejszy parking, ale to raczej nie problem, można zaparkować na parkingu obok Margheritty :mrgreen: i przejść tych kilka metrów. Dla mnie może być El Paso, dawno tam nie byłem, a żarełko meksykańskie mi pasi.

OK to co El Paso godz. 19:00, ja będę, parę minut po 19:00 (mam jeszcze jedną sprawę do załatwienia o 19:00 w Oliwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Paso godz. 19:00

jak dla mnie ok, przynajmniej zjem jakąś obiadokolację :)

 

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 8:39 pm ]

mniejszy parking

no chyba, że się przyjedzie ZTM, to już w ogóle nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może być El Paso, dawno tam nie byłem...

jak dawno tam nie byłeś, to pewnie nie wiesz, że powiększyli salę i w końcu toalety są do rzeczy :mrgreen: jest lepiej niż kiedyś :wink:

nie mam z tym lokalem nic wspólnego jakby co :grin:

tylko parę razy się tam dooooobrze bawiłem i tylko parę razy poiłem zespół tequillą podczas wykonywania utworów :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...