Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Z innej beczki - czy ktoś może polecić jakąś dobrą miejscówkę w 3M (a najlepiej w Gdańsku), gdzie można przyciemnić szyby?

Tutaj robią dość dobrze chyba:

ANGLASS. SPRZEDAŻ, MONTAŻ I NAPRAWA SZYB SAMOCHODOWYCH

Polska DO STUDZIENKI 28

80-227 GDAŃSK , POMORSKIE

Telefon: 0583460128

GEO: 54.371104, 18.611048

 

 

 

PS Dzięki chłopaki za namiar na myjnię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw to ktos patrzacy z boku by powiedzial ze dwoch tetrykow opowiada sobie o swoich dolegliwosciach :P
Jedyny sąsiad mieszkający na stałe to o tej porze w pracy był. Można gadać na tarasie :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poleconą miesjcówkę, telefonicznie mega miła i profesjonalna obsługa :!:

 

Zastanawiam się kiedy w Polsce kanciarstwo przestanie być normą...do WSZYSTKICH miejsc, do których dzwoniłem otrzymywałem informację, że usługa kosztuje powiedzmy X. Kiedy tylko poinformowałem, że chciałbym otrzymać FV informowano mnie, że usługa kosztować będzie X + 22% ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika, że o dziwo ta sprawa (faktury) idzie zdecydowanie ku lepszemu. Kiedyś to był standard, ostatnio prawie się z tym nie spotykam. Ostatnio wyjątek spotkał mnie przy zakupie płyty pod silnik. Może mam szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poleconą miesjcówkę, telefonicznie mega miła i profesjonalna obsługa :!:

 

Zastanawiam się kiedy w Polsce kanciarstwo przestanie być normą...do WSZYSTKICH miejsc, do których dzwoniłem otrzymywałem informację, że usługa kosztuje powiedzmy X. Kiedy tylko poinformowałem, że chciałbym otrzymać FV informowano mnie, że usługa kosztować będzie X + 22% ... :?

 

ja też mam takie doświadczenia, ale najczęściej się kłócę - bo lubię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakis red stuff musze cos narazie na tyl wlozyc bo lyso a heble bede zmienial dopiero za miesiac a do tego czasu trzeba jezdzic na tym co jest

 

tak niejako przy okazji robienia zdjec ,pstryknolem pare fotek obcym z mojego akwarium

tyle razy o tym gadalem az w koncu postanowilem wam pokazac

tyle ze fotograf ze mnie dupa wiec i zdjecia sa lipa

 

P6081557.jpg

moj syn zwie ta rybke subaru impreza na zywo wyglada mega fajnie , w tle takie biale cos to sa czulki homara ale nie chcial wyjsc na sesje

 

P6081561.jpg

a to moja ulubiona rybka zwie sie babeczka piaskowa

 

P6081553.jpg

a to bardzo slaba panorama akwarium ,mojego malego morza

 

P6081565.jpg

to jest jezowiec olówkowy ,bo ladnie rysuje ;D jeden z najdziwniejszych stworow w moim baniaku ,mam jeszcze mega kosmiczne wezowidlo (taka krzyzowka osmiornicy z wezem) ale zrobic mu zdjecie to tak jak wygrac w lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się cieszę

 

cena za short block w naszym aso to 11k plus 1500 uszczelki plus ew negocjacje (kwoty netto)

 

no i gwarancja - nie dopytałem czy 3 lata,

 

nie wiem ile można zaoszczędzić na remoncie i jak to ma się na trwałość remontowanej jednostki

 

moje akwarium to słodkowodne życie w harmonii.

 

kiedyś miałem subarynki malawi ale dostały bana - takie wredne ryby

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakis red stuff musze cos narazie na tyl wlozyc bo lyso a heble bede zmienial dopiero za miesiac a do tego czasu trzeba jezdzic na tym co jest

 

tak niejako przy okazji robienia zdjec ,pstryknolem pare fotek obcym z mojego akwarium

tyle razy o tym gadalem az w koncu postanowilem wam pokazac

tyle ze fotograf ze mnie dupa wiec i zdjecia sa lipa

 

P6081557.jpg

moj syn zwie ta rybke subaru impreza na zywo wyglada mega fajnie , w tle takie biale cos to sa czulki homara ale nie chcial wyjsc na sesje

 

P6081561.jpg

a to moja ulubiona rybka zwie sie babeczka piaskowa

 

P6081553.jpg

a to bardzo slaba panorama akwarium ,mojego malego morza

 

 

 

 

P6081565.jpg

to jest jezowiec olówkowy ,bo ladnie rysuje ;D jeden z najdziwniejszych stworow w moim baniaku ,mam jeszcze mega kosmiczne wezowidlo (taka krzyzowka osmiornicy z wezem) ale zrobic mu zdjecie to tak jak wygrac w lotto

 

powiem tylko wow :shock: zawsze byłem pełen podziwu dla akwarystów , szczególnie że podobno takie słonowodne , to dużo więcej pracy. Na żywo musi robić wrażenie jeszcze większe, bo fotograf z Ciebie faktycznie dupa :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, a jak tam Twój GTek, sprzedał się? Smutna sprawa, ale life is brutal...

 

W sumie wisi w ogłoszeniach i opowiadam przez telefon , dlaczego ? po co ? ile pali ? czy z 4 składany itp ? :roll: Już mnie to męczy , bo sami teoretycy :P

Szykuje mi się zmiana pracy i może jednak zostanie w rodzinie :D

 

Tomek płytę chcę oczywiście, ale brak czasu żeby odebrać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niejako przy okazji robienia zdjec ,pstryknolem pare fotek obcym z mojego akwarium

Dla mnie czad 8) , choruję na morskie akwarium już od dość dawna.

Ta żółta babka faktycznie ma ciekawą facjatę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...