Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

ten fajny apartament to Twój? jesli tak to bede miał kilka pytań, poprosze o nr kom na pw :wink:
kashmere apartament jest mojego szwagra, ale jak masz jakieś pytania to dzwoń, nr tel podeślę na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele wpadam do Trojmiasta (IKEJA, IKEJA, gdziesz tyz moja KEJA :lol: ), moze jakis spocik z tej okazji :?: :twisted: :razz: :mrgreen:

Panie Doktorze :mrgreen: , w Mikołajkach nie było dane się poznać, to może w 3mieście się uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele wpadam do Trojmiasta (IKEJA, IKEJA, gdziesz tyz moja KEJA :lol: ), moze jakis spocik z tej okazji :?: :twisted: :razz: :mrgreen:

Panie Doktorze :mrgreen: , w Mikołajkach nie było dane się poznać, to może w 3mieście się uda :wink:

Pani Doktor :mrgreen: , mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie :smile:

 

osoba kontaktowa - tzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, sorki, kompletnie zamyślona musiałam być :oops::mrgreen: .

 

Luzik :)

 

Odpozdrawiam serdecznie, na swoje usprawiedliwienie dodam, że ostatnio każdy Ford Ka budzi we mnie skojarzenia z Tobą :cool: :mrgreen: .

 

Mój jest jedyny w swoim rodzaju, biała świnia na klapie ent rdza edyszyn ;)

 

Co do spota, półtorej godziny temu przyjechałem do Suwałk. Więc eddie_gt4, jeśli będziesz może wracał z samego rana w poniedziałek przez Olsztyn, Giżycko, Olecko to może se pomachamy na trasie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aapal, znasz doskonanale historię tego auta. Agnieszko to jest ten czarny dziwoląg, do ktorego potrzebowałem tylko 8 miesiecy żeby zrobić z niego cacko. Na zdjęciach jest jeszce nie doklejony i kółki śmieszne . Teraz potworek wyglada jak nówka , a jadzie...... :!: Puszcze Ci na PW fotki gotowego i wnetrze. Wystawiłem go na sprzedaz , ale bez przekonania, troche muszę bo mam jeszcze jeden a moja rajdownia niestety poszła z dymem wraz z całym dobrem i dwoma autami w tym i serwisówka.

mzy. jeździłem i w ten wekend jadę dwie imprezy, .....petarda niesamowita.

Pozdro dla wszystkich 3miejskich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dzisiaj zapalił mi się mój ulubiony symbol na desce :roll: .

Będąc na badaniach technicznych diagnosta po analizie spalin zasugerował mi, że mój problem raczej dotyczy sondy lambda, a nie katalizatora.

 

W związku z tym mam pytanie: gdzie pojechać to sprawdzić w 3mieście?

Gość coś o serwisie Boscha w Chwaszczynie wspominał, ale nie jestem pewna, czy chce mi się tam turlać i nic nie znaleźć...

 

Pomożecie :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...