Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

miał do zrobienia klapę w GTku i że mieli problem ze ściągnieciem

 

Hyhy ciekawe o kim mówili :shock: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Problem był bo ASO faktycznie twierdziło, że jej nie ma, i że mogą mi z Japonii zamówić :roll: na co się czeka 2 czy 3 miesiące :lol: ale serwis jakoś ściągnął w jedyne 5 tygodni (skądś z Eu, może z Katowic :lol: ) i wyglądała i na ori, i na nową. Ciekawe, jak długo będą ściągać części do Twojego.

 

Może dzięki mnie została przetarta jakaś ścieżka logistyczna i pójdzie im sprawniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mnie strasznie ciekawiło o kim mowa :mrgreen::mrgreen:

 

W sumię przez tę naprawę to jeszcze bardziej odamerykanizuje auto :) W końcu będe miał tylne przecwmgielne :D Jeszcze lewy przedni błotnik muszę na europejca zmienić i wsadzić kierunkowskazy i będzie prawie euro. No i jeszcze zawias, i tempomatu się pozbyć, e to może jeszcze jednak nie tak szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 2:16 am ]

Bład nr 4 cesja cesją , ale kto jest zleceniodawcą jeżeli Ty to warsztat "wymienia" góre drogich części i jeżeli z wyliczenia szkody przez ubezpieczyciela nie styknie kasy to Ty wyskakujesz jako zleceniodawca z bucików :!: Sprawdź czy mają miedzy sobą umowę o naprawie bezgotówkowej i czy ubezpieczyciel jest stroną zlecajacą naprawę :!: Inaczej nasz kłopocik i chłopczyki z Warsztatu skroją Cię w majestacie prawa jak..młodego :!:

Lekcja nr 1 za darmochę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 2:16 am ]

Bład nr 4 cesja cesją , ale kto jest zleceniodawcą jeżeli Ty to warsztat "wymienia" góre drogich części i jeżeli z wyliczenia szkody przez ubezpieczyciela nie styknie kasy to Ty wyskakujesz jako zleceniodawca z bucików :!: Sprawdź czy mają miedzy sobą umowę o naprawie bezgotówkowej i czy ubezpieczyciel jest stroną zlecajacą naprawę :!: Inaczej nasz kłopocik i chłopczyki z Warsztatu skroją Cię w majestacie prawa jak..młodego :!:

Lekcja nr 1 za darmochę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Rzeczony warsztat takich wałków raczej nie robi, w moim przypadku sprawdzili, czy mają umowę o rozliczeniu bezgotówkowym i wszystko się w ten własnie sposób rozliczyło - dzięki temu mam nowy cały tył włącznie ze światełkiem tablicy rejestracyjnej ;)

Wszystko na koszt ubezpieczyciela, wstępna wycena została skorygowana powtórnymi oględzinami po rozebraniu uderzonego tyłka i wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką (także ubezpieczeniową).

 

Z pewnością zarobili na tym górę kasy bo jak zobaczyłem, ile mi ściągneli z ubezpieczenia to usiadłem ale po chwili doszedłem do wniosku, że wg normalnych cennikowych stawek za części i robociznę (w tym malowanie 3 nowych elementów) pewnie tyle wlaśnie by wyszło.

Plus, bo dają samochód zastępczy. Może to standard ale jak dla mnie to był duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tematów warsztatowych - czy możecie mi polecić gdzie mogę pojechać w Trójmieście ze swoim GT? Objawy są dość niepokojące - po przejechaniu trasy z Warszawy, w dodatku super spokojnie ze względu na czynniki formalne, w czasie postoju słyszę stukanie w okolicy prawej głowicy, silnik zaczął pracować nierówno na wolnych obrotach. Szczególnie wkurzające jeżeli weźmie się pod uwagę że ostatnio panewki były robione :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 2:16 am ]

Bład nr 4 cesja cesją , ale kto jest zleceniodawcą jeżeli Ty to warsztat "wymienia" góre drogich części i jeżeli z wyliczenia szkody przez ubezpieczyciela nie styknie kasy to Ty wyskakujesz jako zleceniodawca z bucików :!: Sprawdź czy mają miedzy sobą umowę o naprawie bezgotówkowej i czy ubezpieczyciel jest stroną zlecajacą naprawę :!: Inaczej nasz kłopocik i chłopczyki z Warsztatu skroją Cię w majestacie prawa jak..młodego :!:

Lekcja nr 1 za darmochę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Luz blues :) Wszystko idzie bezgotówkowo. Poinformowali o różnicach zgłaszania szkody (może raczej o wysokości rekompensaty) z AC a OC. Skroić mnie nie skroją...jak młodego ;)

 

Auto zastępcze dostałbym za parę dni, bo aktulanie wszystko mieli porezrwowane, ale mam stare auto siostry, także nawet nie jest potrzebne :D Strzeżcie się zielonego forda ka na suwalskich rejestracjach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się i z dobrego serca tylko uczulam na pewne "działania" ubezpieczycieli i warsztatów :cool:

tzd, był zszokowany , że aż taka kwotę otrzymał warsztat ,mnie to nie szokuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lukasz, widzisz jak to róznie bywa :?: :shock: :mrgreen:

 

Różnie to bywa, bo na moich używanych częściach słyszałem że ta się to "wyklepać" za 2 tysie, i będzie cacy, ale wolałem zrobić dobrze i zgodnie ze sztuką (mam taką nadzieję, że tak zostało zrobione :mrgreen: ) na nowych oryginalnych częściach i pociągnąć z AC (poszło niecałe 8 tysi!), przynajmniej pozbyłem się też rdzy na tylnej ścianie (pozostałość pewnie po uderzeniu za czasów poprzedniego właściciela)... i miałem czym jeździć w czasie naprawy (sam. zastępczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoili na tyle, że podłoga jest prosta. Reszty pomiarów jeszcze nie robili. Dodatkowe oględziny były po rozłożeniu auta. Dziś gość nie był w stanie mi powiedzieć co dokładnie jeszcze wyszło, a szef blacharni latał z lewa na prawo to go tam nie ściskałem za kolano. Mam dostać maila z tym co jeszcze, ale zapewniono mnie, że to nie są jakieś strasznie ważne elementy.

 

subrawa dzięki dzięki, żeby nie było :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :mrgreen:

 

dostałam zaproszenie dla Miłośników Subaru :grin: przyłączenia się na spota do Mitsumaniaków, którzy spotykają się regularnie raz w miesiącu.

Bardzo to miłe z ich strony i myślę, że można skorzystać z zaproszenia i poznać się z miłośnikami 3 diamentów :wink: .

Oto kopia zaproszenia z forum MM:

W związku z tym mam propozycję ...

czy Wy - Miłościcy Subaru - organizujecie spoty na pomorzu??

...a jeśli tak, to czy bylibyście chętni na wspólny Spot z nami??

np 15 listopada w Bacówce HARNAŚ w Sopocie??

 

Co Wy na to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, widzę, że wiesz coś więcej o spotach MM, w końcu masz najbliżej, spoty się przecież odbywają na końcu JPII na parkingu :razz: :lol:

 

oraz jak tam sobie chcecie, ja dostałam na MM miłe zaproszenie i je przekazuję adresatom, Miłośnikom Subaru, kto się poczuwa, ten jest zaproszony :mrgreen: .

 

 

 

citto, czy Twój czarnuch się często parkuje na Podwalu Staromiejskim? często tamtędy przejeżdżam i widzę takie coś czarne z kurnikiem na czerwonym felunku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam zadnych uprzedzeń

'"markowych", jak bozia da skoczyć na wiosne tor w Ostródzi, to chętnie zmieszamy krew z evolujnidami.Agnieszka przedstaw tam kolesom jakie my to cywilizowane środowisko :lol:

A jak nas skroją to dogrywka na pięści :!: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeby są wszelakie, od ciężrówek do wożenia ziemi, szlabaów, starych podestów dla widowni, sceny , po na dziś potrzbnego geodetę. Sponsorów, i opieki medialnej Miejsca narazie na reklame jest duzo i tanio ! zaczyna się to powoli zmieniać. Pomyślcie. RALLYCROS MOTOCROS, KŁADKI. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam zaproszenie dla Miłośników Subaru przyłączenia się na spota do Mitsumaniaków, którzy spotykają się regularnie raz w miesiącu.

Bardzo to miłe z ich strony i myślę, że można skorzystać z zaproszenia i poznać się z miłośnikami 3 diamentów .

 

Ktoś się wybiera na to spotkanie oprócz Apal ?

 

Mitsumaniakom do EVO jednak daleko

 

Tak samo nie wszystkie Subaru to Imprezy STI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie wszystkie Subaru to Imprezy STI

 

No właśnie tutaj nie chodzi o STi tylko EVO. Dlatego jest osobne forum evo, STi jakoś nie ma? My nie zamulamy na spotkaniach, czy to turbo czy obk - zawsze jest o czym gadać i co przeżywać. :mrgreen: :smile: Wszystkie subaraki coś ze sobą łączy, EVO z innymi mitsu chyba tylko znaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...