Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Rajdzik bardzo przyjemny, IMO lepszy od Żarnowieckiego bo było mniej wyrypu i obawy o auto a więcej pedal to the metal i czystej przyjemności ;) Organizacja też spoko. Ogólnie można polecać, bo spokojnie można tu wystąpić nawet seryjnym autkiem i dobrze się bawić. Także zachęcam w przyszłym roku do szerszego reprezentowania forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, zabrakło zdecydowania co do opon i wybór był najgorszy jaki mógł być....na lucky hotel nie mieliśmy kompletnie przyczepności, zreszta tak jak i na większości prób nie licząc Gdyni i Egro gdzie dało sie pojechać w miarę sprawnie, na operze drugi przejazd gdy zrobiło się trochę przyczepniej poprawiliśmy się o 10 sek :neutral: zdecydowanie druga pętla poszła sprawniej, na pierwszej jako pierwsi na trasie mieliśmy cały syf na drodze.... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Olafem wyzdrowiejemy to też jedziemy,fajnie byłoby na białym,tak jak JD555 się rozmarzył niedawno ale na to raczej nie ma szans.

Gratki dla naszych Miszczów

 

Na białym też będzie, ale teraz też jest fajnie luźno ;) I trasa którą ostatnio Janek rozstawił była bardzo ciekawa, z różnymi typami nawierzchni, bez wyrypu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie wybiera na RL? 24-go w sobotę? Zastanawiam sie nad startem :smile:

 

Muszę się mocno zastanowić czy mój budżet przyjmie kolejne uderzenie ;) Myślałem że w ten weekend był ostatni start w tym roku a tu się kolejna okazja nadarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, dłuższa historia, w każdym razie mam półośki, mam też zwrotnice, i okazuje się (wbrew domniemaniom z opposed forces), że w moim sturbo są takie same zwrotnice jak w xt. owszem półośki muszą być inne od strony skrzyni biegów, ale od strony zwrotnic wyglądają prawie identycznie i raczej będą pasować do moich zwrotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło raczej o kompatybilność pod kątem abs-u, ale wygląda na oko że jest tak samo, mimo różnic na opposed forces.

 

teraz pytanie czy skrzynia xt pasuje do tylnego dyfra sturbo? Kropek pamietasz to?

Edytowane przez tzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek masz XFD 5w40 5l?

potrzebował bym go mieć do wtorku :-P

no i przy okazji - CFS-a pomimo że jeżdżę do 5k rocznie mam wymieniać raz na rok?

 

Pozdrawiam

p.s.

Zacząłem bieganie, jeszcze tylko 25kg w dół i będę lekko pasował do foteli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...