Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

tylko po co ta wkrętka jak już wszyscy kumią :)

 

he he... ale coś w tym jest z tym tekstem, że przydałaby się nowa koszulka... moje forumowe koszulki nadają się już tylko do spania i nie wychodzę w nich na ulicę :mrgreen:

 

 

P.S.

Wie ktoś (na pewno, a nie tylko w domysłach i jest w stanie wskazać jakiś paragraf) ile wieśniacy z miejskiej mają czasu na dochodzenie kasy za mandat z fotoradaru (stacjonarnego)? U mnie jedna sprawa przeciąga się już od marca ubiegłego roku i teraz dostałem jakieś upomnienie. Olewam to, bo mandatu nie uznałem, więc sprawa powinna do sądu trafić, tylko ne wiem, ile czasu mają, aby taką sprawę zgłosić i kiedy się to przedawnia.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wykroczenia są 2 lata na prawomocny wyrok. Jak na mnie nie ma już szans aby Cię ukarać, bo musieliby oddać sprawę do sądu i w sumie na prawomocny wyrok mają już tylko 9 miesięcy. Na dzień dzisiejszy bym ich dalej zlewał i poprostu czekał . Zegar tika

 

ps. Z tymi Nickami to niezła wkręta. Kiedyś prawie łyknąłem, tylko mi smierdziało bo nie znam się a podobnie jak ostatnio niby ja mogłem pomóc heee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wykroczenia są 2 lata na prawomocny wyrok. Jak na mnie nie ma już szans aby Cię ukarać, bo musieliby oddać sprawę do sądu i w sumie na prawomocny wyrok mają już tylko 9 miesięcy. Na dzień dzisiejszy bym ich dalej zlewał i poprostu czekał . Zegar tika

 

ps. Z tymi Nickami to niezła wkręta. Kiedyś prawie łyknąłem, tylko mi smierdziało bo nie znam się a podobnie jak ostatnio niby ja mogłem pomóc heee

 

Póki co nie mają nawet podpisanego przeze mnie mandatu. Nie zgodziłem się na jego przyjęcie, więc wydaje mi się, że nie mogą się z tym do komornika zwrócić i jedynie mogą mnie do sądu podać. Z drugiej strony znalazłem taki zapis:

 

Kodeks wykroczeń mówi:

 

Art. 45.

§ 1.Karalność wykroczenia ustaje, jeżeli od czasu jego popełnienia upłynął rok; jeżeli w tym okresie wszczęto postępowanie, karalność wykroczenia ustaje z upływem 2 lat od popełnienia czynu.

 

Pytanie tylko, czy wysłanie mi ponaglenia jest już wszczętym postępowaniem, czy dopierów wówczas, gdy oddadzą to do sądu.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kodeks wykroczeń mówi:

 

Art. 45.

§ 1.Karalność wykroczenia ustaje, jeżeli od czasu jego popełnienia upłynął rok; jeżeli w tym okresie wszczęto postępowanie, karalność wykroczenia ustaje z upływem 2 lat od popełnienia czynu.

 

 

To jak na mnie, wszczęcie postepowania następuje w momencie podjęcia działan przez sąd . Więc raczej po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tu na chwilę , i widzę że niezły wkręt tu urządzacie :lol:

 

A wogóle to witam wszystkich bo chyba się nie przedstawiałem wcześniej na forum choć auto nabyłem forumowe od kolegi SarCastica.

Bedę musiał się jakoś pojawić w jakiś czwartkowy na wieczorek zapoznawczy-obiecuję :D

 

Wkrętka super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tu na chwilę , i widzę że niezły wkręt tu urządzacie :lol:
Taki malutki, ale jeżeli...
"Umysł jest jak mięsień. Trzeba go ćwiczyć, żeby nie zanikł."
trenujesz ten mięsień to nic Ci nie grozi :mrgreen:

 

Witamy i przy okazji pozdrawiam 3city z plejad :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moze tylko dotrzyj :D

 

Zobacze czy wyrobie się z pisaniem pracy. Jutro moje "dzieło" idzie do oceny promotora. Fuuuuuuck yeaaaaaaaaa!

 

-- 7 cze 2012, o 17:50 --

 

EDIT: nie dam rady dziś dojechać. Wieczór z Wordem, Excelem i innymi kumplami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle nie dojade..... :roll: ale ciagle czekam na jakies Kopaniewo, trzeba sie zgrac koniecznie na upalanie :twisted: grill itp mile widziane 8) jak sie zbierze wiecej osob to zrobimy male plejady trojmiejskie :P oby tylko bez strat nasza reprezentacja powrocila :roll: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle nie dojade..... :roll: ale ciagle czekam na jakies Kopaniewo, trzeba sie zgrac koniecznie na upalanie :twisted: grill itp mile widziane 8) jak sie zbierze wiecej osob to zrobimy male plejady trojmiejskie :P oby tylko bez strat nasza reprezentacja powrocila :roll: :wink: :mrgreen:

w lipcu jestem chetny na Kopaniewo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ilość aut aby normalnie pojeździć

 

 

Myślę, że więcej jak kilka aut nie będzie i tak, także każdy się wyjeździ. Po 2óch godzinach kręcenia kółkiem non stop każdy będzie miał dość.

 

Na obronę swojej wczorajszej absencji (a co za tym idzie po raz kolejny zrobieniem cholewy z ryja) dodam tylko fakt, że ostatnią kropkę postawiłem o 4 rano..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo 7 lipca sobota wypada

Dla mnie OK. Chociaż po każdej imprezie mam coraz bardziej kosztowne straty więc bardzo lightowo. Ew przyjadę darmo-wozem :twisted: , do tego sprzętu wszystko jest tanie. Tylko tym roku już kilka kilo PLN-ów włożyłem w utrzymanie pełnej sprawności furgonu. W lipcu mam odnowę lakieru więc data tym bardziej pasuje :mrgreen:

 

Przy okazji napiszę coś o evo x :P

Wersja którą ostatnio mogłem jeździć to wersja niecałe 300km 5mt. Wg kwitów robi 5,5s do 100. Spodziewałem się mitycznego wgniatania itp, to nic takiego nie ma. bo ma tyle Nm co mój dobra seria forek czyli 355Nm, Czuć jednaj, że dłużej tego boosta trzyma. Generalnie nie nadaje się jako auto na co dzień, ze względu na hałas wszelkich dyfrów itp. Siedziska foteli są dość krótkie i po 300km już ciężko znaleźć dobrą pozycję do siedzenia. Trzymanie boczne itp super. Auto genialnie się prowadzi, chyba najlepiej ze wszystkich jakie miałem. Jednak hałas przy 140 jest tak duży, jakby się jechało 200km/h a interferencje dźwiękowe dyfrów są absolutnie koszmarne i podobno to nie jest awaria i tak ma być (auto ma minimalny przebieg). Zużycie paliwa też niemałe. Na baku nie da się dojechać "bezpiecznie" do warszawy. Chyba się starzeję, bo wolał bym jednak bardziej cywilizowane auto :mrgreen: i to nie ze względu na to, że trzęście bo tak nie jest ale na hałasujące wszystko.

Najbardziej zaskoczyło mnie rozłożenia mas. Nawet zbiornik spryskiwaczy z pompką jest z tyłu razem z akumulatorem. Pompka wyje niemiłosiernie głośno. Z przodu jest tylko silnik i niezbędny osprzęt. To chyba jest źródło tak świetnego prowadzenia. Plastiki itd, wygląda dość tandetnie, tzn twardo i łatwo ryso-walnie. Patrząc na wnętrze wrx-a Platona to inny świat, ba nawet mój forek ma kilka elementów "miękkich". Podsumowując, seryjne evo 5mt jest jak najbardziej do objechania przynajmniej na prostej bo tu liczy się wrzucanie biegów. To też obrazuje, dlaczego ludzie od razu modyfikują soft.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: nie dam rady dziś dojechać. Wieczór z Wordem, Excelem i innymi kumplami...

Ja tak mam od kilku tyg :mrgreen: Jakaś masakra, ale nagle zawał 3 bardzo dużych projektów.

 

pozdrawiam

 

-- 08 cze 2012, 09:22 --

 

Poki co tylko owiewka, ale z gracja

o tym niestety wiem... auto wystrojone?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...