Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no dobrze to ile osób jedzie?

 

jutro będę dzwonił w sprawie utrzymania cen...

 

Pozdrawiam

 

-- 07 wrz 2011, 23:05 --

 

kropkowicz, nie uwierzysz, ale chyba wracam do kaisera

ilość wad userowych(systemowych) HD2 jest oszołamiająca...Co więcej obecnie nie ma nic na runku co ma przyciski typowe dla palma...

po modyfikacji 99 parametrów rejestru i tak jest tak dużo wad, że ręce opadają. W sumie bardziej jest to wina WM6.5. Musieli to robić po pijaku. gdyby nie banda zapaleńców z xda to w ogóle ten system to śmietnik. Najlepszy przykład to radio internetowe. w WM6.1 potrafi przejść do standby dalej obsługiwać interface sieciowy wifi i kostkę dźwiękową. Aby to uruchomić w wm6.5 trzeba zainstalować alternatywne drivery wifi dzięki którym nawet podczas standby wifi działa ale telefon nie wytrzymuje więcej niż 8h. Wad systemu jest całe mnóstwo łącznie z brakiem ctrl na klawiaturze przez co nie działa kopij/wklej a w kilku miejscach po przytrzymaniu palca nie wyświetla się odp menu np. w WMP.

Generalnie jestem tak zawiedziony WM6.5 na hd2 że ręce opadają. Będę próbował ugotować wm6.1 z driverami od WM6.5 ale wątpię, że to zadziała.

 

jest tak źle z driverami, że nawet w nowym romie nie jest włączone wifi "n" nie ma wogóle obsługi transmitera fm. Jest tak dużo wyłączonych elementów hd2, że aż trudno pojąć. Kamera potrafi nagrywać filmy w hd itd, ale to wszystko jest wyłączone. CPU spokojnie daje radę. Już wiadomo dlaczego htc uciekła z WM na androida. zrobili super tel który przez łajzy z MS nie potrafi być wykorzystany. Wgrałem androida i dużo śmiga i jest super ale ja nie jestem przekonany. Jeszcze lepiej jest na linuxie ale kupę softu który używam jest właśnie pod wm6.1. Rynek mówi, że windows phone (7) to totalna porażka. Wgram dziada i będę sam oceniał.

 

kurcze jest tak źle z WM6.5 że nawet aplikacje w java nie działają, gorzej! nawet się nie kompilują. Dodatkowa java też nie rozwiązuje problemów.

 

podsumowując, HD2 to hardwarowy majstersztyk, ale MS ze swoim WM6.5 zniszczył niesamowite urządzenie ba! nawet ramu w pełni nie potrafi wykorzystać bo fizycznie jest o ponad 100MB wiecej chociaż inni piszą, że wykorzystuje ale WM6.5 nie potrafi tego wykazać.

 

muszę dobrze przemyśleć przy czym zostaje. Kaiser z 2008r ma tylko 400mhz 3mpix i nie ma lampy błyskowej co miał jego poprzednik który większy ale miał dodatkową irda wiec był pilotem do wszystkiego :mrgreen:

 

no to się wyżaliłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo, na hamownie wpadaj, może już nie masz 310 kupcy :!: :P

 

Adam, ja jade, ale skoro ma wyjść drozej to zobaczymy czy zrobię 4 runy.

 

W ogole-czemu podpiecie boosta w 4x4 jest drozdze niż w osce. Boost to boost :!: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja w ramach buntu "bo TAK" może zrobię sobie standardowy pomiar 2-run a nie 4-run, ale za to z boostem.

zobaczymy jak wyjdzie z cenami.

 

zaraz zaraz dziś jest czwartek, dzień spota. aktualne?

 

Janek, będziesz, musimy pogadać, mam małą sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czeste komentarze to z zazdrosci?

 

na pewno :lol:

 

 

Modyfikacja pytania:

 

mozesz w takim razie napisac co jest powodem tego typu komentarzy? Nie domyslam sie, nie wiem, nie chce mi sie, nie lubie kupowac samoglosek.

 

 

 

No nie zaskoczył mnie brak odpowiedzi :D

 

 

 

 

Reasumując, wyluzujcie ;)

 

Jest wiele ciekawszych tematów niż moja mazda, forek Granata czy RA Maćka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czeste komentarze to z zazdrosci?

 

na pewno :lol:

 

 

Modyfikacja pytania:

 

mozesz w takim razie napisac co jest powodem tego typu komentarzy? Nie domyslam sie, nie wiem, nie chce mi sie, nie lubie kupowac samoglosek.

 

 

 

No nie zaskoczył mnie brak odpowiedzi :D

 

 

 

 

Reasumując, wyluzujcie ;)

 

Jest wiele ciekawszych tematów niż moja mazda, forek Granata czy RA Maćka :wink:

 

 

O co Wy się spincie?

Przecież madzia jest fajna, lanserska i ma śruby barwione w masie... :mrgreen:

Wszystko fajnie, bo to samochód zabawka, a i tak wiadomo, że na codzień najlepiej się sprawdza moja Octavia, z której nawet się nikt nie chce śmiać :D

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa octavia to fajne auto,

 

nie fajne a poprawne. Ma wszystko co powinno mieć, jest wszystko jak powinno być i nie ma sie do czego przyczepić, ale nie jest fajne :twisted: Czesi zrobili standardowy masowy produkt i chwała im za to.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zaskoczył mnie brak odpowiedzi :D

 

 

a boś ty napisał do mnie w starym poście :)

przebiegłyś :mrgreen:

 

-- 8 wrz 2011, o 12:02 --

 

Przecież madzia jest fajna, lanserska i ma śruby barwione w masie... :mrgreen:

 

:mrgreen: zazdrościsz?! :mrgreen:

 

No coś Ty... ja nie mam urody pasującej do takiego auta. Z moim wyglądem, to mogę tylko Skodą jeździć, a Forek jest już ekstrawagancją :mrgreen:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...