Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt tzw. job rotation

 

to chyba dobrze?

 

A w Forka będzie trzeba włożyć parę zł niestety

A co mu jest?

 

Mi czasami silnik wali jak cholera i nikt nie wie co to. 28 dobiera się do niego Marek z ASO i zobaczymy ile mnie będzie to kosztować. podejrzewam, że w najgorszym wypadku z 6k+ zakładam, pęknięty tłok, uszkdzoną sprżeżyne zawoiry, szklnkę, ew coś z dawkowaniem paliwa. Kurcze to może być wszystko :!: nawet panewki chociaż nic nie stuka panewkowo :|

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzy, żałuję, ale prawdopodobnie będę nad morzem. musiałabyć na prawdę zła pogoda, żebym wrócił wcześniej :mrgreen:

Jeśli wytrzymasz trochę dłużej to masz jak w banku moją asystę. No i szpilki/nakrętki chcę Ci oddać.

Ok, wczasuj się do bólu :) Poczekam, na szpilki i nakrętki też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper nie słyszał walenia/łomotania, on słyszał normalną pracę silnika, i na obrotach 2krpm coś cykało i kazał olać. To jest tak złośliwe, ze nie zawsze chce łomotać i oczywiście u Kopera nie łomotało za chiny ludowe. Nie i już, Na drugi dzień załomotało :evil:

 

Plan mam taki, w piątek jadę do aso katując silnik. Zostawiam auto na noc na kanale, i przyjeżdżam rano, Marek słucha, ja odpalam, jak łomocze to marek obsłuchuje gdzie. JAk znajdze to już kwestia kosztów :|

 

jak nie znajdzie to dramat.

 

Opcja druga, odpalam rano i wredota nie łomocze, to robię przejażdżkę i odstawiam auto do przestygnięcia i tak w kółko do końca dnia roboczego ASO

 

Jak znajdzie to się umawiam na naprawę. Nawet nie głupia była by opcja wymiany tłoków, sworzni, pierścieni, uszczelniaczy i być może panewek jak i tak by musiał wyciągać otwierać silnik z powodu np źle działającego zaworu. Aso przez kupę czasu nie znalazło nieszczelności na dolocie i bardzo długo jeździłem na przelanym silniku (mówiąc, że tak turbo ma, że nie ciągnie przy wysokich rpm czyli u mne powyżej 5k, bądź co bądź rzadko bo uciekało powietrze przy 0,6-0,8 bara ale zawsze. Minimum tak jeździłem ze 20kkm.

 

Oby nie głowica, bo to już duże koszty.

 

Pozdrawiam

 

Gdyby byli bliżej forumowi spece to pewnie tam bym robił a tak to nie ma gdzie, wszędzie daleko.

nie wiem jakie ma doświadczenia w takich porąbanych sprawach TL

 

pozdrawiam

 

p.s.

 

to "cykanie" jest dużo głośniejsze przy bardzo gorącym silniku, na zimnym i po normalnej jeźdze tego nie ma, tylko po skatowaniu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto ma duszę :)

 

:mrgreen: Może jednak nikt go nie kupi :roll: :wink:

 

Oficjalnie dziękuję Ci za podziękowanie :D 8)

 

 

 

PS Wczoraj dosyć sprawnie się przemieściłam z Krakowa do Gdańska (bez mandatu :lol: ) natomiast chyba z hamulcami mam poważny problem, bo kierą zaczęło raz tak telepać, że się mocno przestraszyłam. Muszę sprawdzić czy rzeczywiście piasty nie są krzywe, bo przed odebraniem samochodu miałam u Janisza toczone tarcze. Ponoć mam właśnie krzywe piasty :evil: .

Ciągle coś :roll: :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto ma duszę :)

 

:mrgreen: Może jednak nikt go nie kupi :roll: :wink:

 

Oficjalnie dziękuję Ci za podziękowanie :D 8)

 

 

a ja tak sie staralem zeby po kaszebszczemu bylo i jak zwykle zero reakcji ech...

 

na pasie o 21 kolo Niumena od strpny wiaduktu ,stajemy obok tego duzego billboradu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam sąsiad się nie dąsaj, na rowery się umów, chętnie swoje 2 kółka wytaszczę z piwnicy, tylko trochę wiatr hula po Motławie. Młody w domu czy wyjechany wakacyjnie?

 

mlody chyba w domu

remont napewno w domu

ja bym chetnie gdzies dalej

 

na rowery to ja niemoge narazie bo bym upadl :D

 

jedziesz Gaga na pas? to podjade i bedzie konwoj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...