Skocz do zawartości

Svx stało się to co musiało się kiedyś stać...


adixi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie, to co tyczy się prawie każdego Svx spotkało w końcu i mnie.

Skrzynia zaczęła umierać.

Jak na orginalną skrzynie przejeździła i tak zaskakująco długo bo aż do przebiegu ok 299600km.

Ale do rzeczy, straciłem 1 i 2 bieg. Jeździć jeździ ale ruszanie z 3 nie jest zbyt zachwycające.

I tu moje pytanie do was, może ktoś przerabiał już coś podobnego u siebie i może mi coś doradzić.

Nie wiem jakie mogą być przyczyny tej usterki ani na jaką naprawę mam się nastawiać.

Niestety na swapowanie manuala obecnie mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@adixi1, przykra sprawa. Choć 300.000 km to i tak ładny wynik. Jeśli temat nie jest dla Ciebie pilny i na już, to za kilka dni będe mógł więcej powiedzieć o stanie skrzyni, w której zniknęła czwórka i ledwo bo ledwo ale działa trójka. Jedynka i dwójka bez zarzutu. Jak będę wiedział, co w niej poszło, to może coś się wymyśli dla Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegi, nie spieszy mi się bo svx mało jeżdżę ostatnio, jeżeli będziesz mógł mi w jakikolwiek sposób pomóc to będe bardzo wdzięczny. 

Czekam w takim razie na jakąś wiadomość od Ciebie i z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też są dwa pierwsze biegi i i później nic :-), najgorsze że nie mam wstecznego- szpec od skrzyń, powiedział, że sklejone są sprzęgła.

 

Może to jest tak-,  ty masz 3 i 4 bieg , @Pegi ma sprawną 1 i 2, więc mała układanka i będzie jeździło  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...