Skocz do zawartości

Skrzynia biegów duży problem Impreza MY03


nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dobry kolega zadzwonil dzisiaj do mnie ze padla mu skrzynia w imprezie MY03. Objawy sa nastepujace:

Przy wrzucaniu 1 i 2 samochod nie chce jechac tzn wydaje dziwne dzwieki i dlawi sie, przy wrzucaniu luzu cos stuka. Jedyna opcja zeby jechac jest po wcisnieciu sprzegla wtedy nic nie stuka. Moje pytanie jest nastepujace co zrobic w tej sytuacji ?

 

Gdzie odcholowac samochod w Warszawie ?

Skad najlepiej kupic skrzynie ?

Czy bardziej sie oplaca dolozyc i kupic skrzynie sportowa ?

No i podstawowe pytanie czy to napewno padla skrzynia ?

 

Moze macie jakis sprawdzonych magikow, ktorzy na dzien dobry nie krzykna 10 tys za nowa skrzynia z wymiana

 

Z gory dzieki za odpowiedzi i mam nadzieje ze nic nie pokrecilem w opisie

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3,5k w gore

 

przesadzasz maks 3,5k za skrzynke sie placi - sprawdzalem bo myslalem, ze moja sie konczy - ale sie nie konczy :D

 

Jakie masz objawy ze myslisz ze sie konczy ?

 

To jest 3 letni seryjny samochod i troche mnie to dziwi ze skrzynia moze pasc. Przebieg tego WRXa to 50K kilometrow. Bardzo mnie to dziwi. Moze ktos mial podobne doswiadczenia z impreza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3,5 tyś to i tak dużo. Za tyle to chodzi komplet :skrzynia wał i tylny dyfer.

 

A to , że padła - zdarza się. Skrzynia biegów to nie jest najmocniejszy punkt SI.

 

Janek jest teraz dość zajęty, więc nie liczyłbym, że będzi Ci szukał. Bajeczna w tej chwili zamknięta, to Ci zostaje Szczepan, Fiodor i może chłopaki jeszcze wskażą kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3,5k w gore

 

przesadzasz maks 3,5k za skrzynke sie placi - sprawdzalem bo myslalem, ze moja sie konczy - ale sie nie konczy :D

 

Jakie masz objawy ze myslisz ze sie konczy ?

 

To jest 3 letni seryjny samochod i troche mnie to dziwi ze skrzynia moze pasc. Przebieg tego WRXa to 50K kilometrow. Bardzo mnie to dziwi. Moze ktos mial podobne doswiadczenia z impreza ?

 

bylo tak jakby sie synchronizatory konczyly, czyli zgrzytalo przy wrzucaniu biegow, bieg nie chcial sie wbic - a sie okazalo ze to sprzeglo bylo tak zjarane ze docisk byl fioletowy i pekl i wylazilo z niego lozysko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...